3000 TL hotswap klavye önerisi

Bütçe
3000

aimfrex

Femtopat
Daha fazla  

Selam. Akko 5075s bu 2'sinden iyi midir? Bir de AliExpress'te kargo geldiğinde ekstra vergi ödemiyorum değil mi? GMK87 toplamak istemiyorum bu arada.

Bir de bu var, sizce hangisini tercih etmeliyim?

Bunu veya gmk 87 toplamanızı öneririm.

Ekstra vergi çıkmıyorsa alabilirim. Bir de bir sorum olacaktı ben 1 hafta önce Amazon'dan 5075s aldım fakat gümrükten geçmedi adrese adımı soyadımı yazmamışım. Bir daha Akko ürünü aldıgımda aynı adres olduğu için göndermemezlik yapmazlar değil mi? Gerçi Amazon'dan da değil ama sorayım dedim.

Ekstra vergi çıkmıyorsa alabilirim. Bir de bir sorum olacaktı ben 1 hafta önce Amazon'dan 5075s aldım fakat gümrükten geçmedi adrese adımı soyadımı yazmamışım. Bir daha Akko ürünü aldıgımda aynı adres olduğu için göndermemezlik yapmazlar değil mi? Gerçi Amazon'dan da değil ama sorayım dedim.
Ekstra vergi çıkmıyor. Muhtemelen yapmazlar.

Akko 5075B Plus yerine TH80 Pro öneririm. İkisini de kullandım, hatta ilk hot-swap klavyem TH80'di. TH80'den sonra çok fazla hot-swap klavye değiştirdim ama hepsi TH80'i arattı.

Akko 5075B Plus yerine TH80 Pro öneririm. İkisini de kullandım, hatta ilk hot-swap klavyem TH80'di. TH80'den sonra çok fazla hot-swap klavye değiştirdim ama hepsi TH80'i arattı.
Burada var. Ekstra vergi de çıkmıyor sanırım.

Burada var. Ekstra vergi de çıkmıyor sanırım.
Çıkıyor, Epomaker'da her üründe vergi çıkıyor.

Epomaker'da vergi çıktığını ben de duymuştum ama ne kadar doğrudur, ya da güncel durum nedir bilmiyorum. Eğer TH80 alınacaksa en mantıklısı AliExpress gibi. Orada da 3 bin TL'yi geçiyor olabilir, ya bütçe biraz aşılacak ya da indirim kovalanacak.

Geri
Yukarı