3000 TL İle Sistem Toplama

Darknight0101

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, sadece kasa toplarsanız sevinirim :) Sadece oyun oynayacağım bir de vatan bilgisayardan toplarsanız sevinirim. :) İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sadece kasa toplarsanız sevinirim :) Sadece oyun oynayacağım bir de vatan bilgisayardan toplarsanız sevinirim. :) İyi günler.
Kardeşim vatandan topladığın 3500 liralık sistemi, farklı mağazadan 2900-3000 lira civarına toplayabilirsin. Vatan bilgisayar değince orada durdum, öneremem kazım yemeni istemem.

Bu sistemin AMD ekran kartlısı olanını da başka arkadaşlar önerecektir. Büyük ihtimal daha performanslı olacak ama benim tercihim nVidia. İyi forumlar. :)
Yeni Sistem 1.png Yeni Sistem 2.png

Kardeşim vatandan topladığın 3500 liralık sistemi, farklı mağazadan 2900-3000 lira civarına toplayabilirsin. Vatan bilgisayar değince orada durdum, öneremem kazım yemeni istemem.
Haklısın Kardeşim ama internetten almayı pek düşünmüyorum :) o yüzden söyledim.Berkan topladığın sistemi beğendim kardeşim :)

10 numara toplamışsın tamda aklımdan geçen bileşenler. Ama HDD fazla, 240GB SSD yapsaydın 1 tane. İleri zamanlarda HDD alır zaten.

Evet. Ama oyun odaklı olacağı için sisteminiz ekran kartı olarak AMD R9 380 alınız.

Arkadaşın topladığı sistem gayet güzel. Sadece ekran kartı olarak GTX 960 değil R9 380 alınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı