3000 TL Monitör Dahil RX 460 Sistem Toplama

Hotchys

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 3000 TL bütçem var. Ben böyle bir sistem topladım. Monitör ve kasa iyi mi? Cevaplarınızı bekliyorum.

image.png
image.png
image.png

Up

Monitör olmamış hocam bence işlemciyi ''i3-6100'' yaparak daha kaliteli mesela ASUS marka 1ms HDMI monitör daha iyi sonuç verir benden size sölemesi.

Monitör olmamış hocam bence işlemciyi ''i3-6100'' yaparak daha kaliteli mesela ASUS marka 1ms HDMI monitör daha iyi sonuç verir benden size sölemesi.
Oyuncu monitörü alınmıyorsa, monitör yeterlidir. İşlemciden kısmanın bir anlamı yok. İleride daha iyi bir monitörde alınabilir.

oyuncu monitörü almayacağım ve o monitör için gidip i5 i i3 e çeviremem sadece bu fiyatlarda daha iyi bir monitör varsa söyleyebilirsiniz. Bu arada kasa nasıl?

Kendisi bilir bu benim düşüncem.
Tabii. Sadece demek istediğim işlemciden kısmak yanlış olur.

oyuncu monitörü almayacağım ve o monitör için gidip i5 i i3 e çeviremem sadece bu fiyatlarda daha iyi bir monitör varsa söyleyebilirsiniz. Bu arada kasa nasıl?
Kasanın içindeki psu iyi değil. Başka modellere yönelin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı