3000 TL R9 380X'li sistem toplama

Bazı arkadaşlar 970 tavsiye etmişler ama sosyale bakacak olursanız bana biraz problemli bir kart gibi geliyor. Tabi siz benden daha iyi bilirsiniz.
Nasıl problemli anlamadım cw sorunundan bahsediyorsanız. Onun kart performansını etkilediği söylenemez günümüzdeki tüm güncel oyunları rahatça kaldırabilecek bir karttır gtx970 sosyalde cw sorunu dışında pek bir sorun göremedim ben, ama dediğim gibi cw bir sorun değildir. Sadece ses kirliliğidir. Kartın ömrüne ve performansına bir etkisi olmaz. Kolay gelsin (y)

Nasıl problemli anlamadım cw sorunundan bahsediyorsanız. Onun kart performansını etkilediği söylenemez günümüzdeki tüm güncel oyunları rahatça kaldırabilecek bir karttır gtx970 sosyalde cw sorunu dışında pek bir sorun göremedim ben, ama dediğim gibi cw bir sorun değildir. Sadece ses kirliliğidir. Kartın ömrüne ve performansına bir etkisi olmaz. Kolay gelsin (y)
Hayır yani 1-2 konu görmüştüm düşük fps sorunu isimli konular.

Onlar genel bir sorun değildir. Bilgisayarın büyük ihtimal ile update sorunu vardır ondan dolayı bu sorun çıkabiliyor. Genel olarak bakarsak kart ile ilgili birçok test ve incelemede yüksek performans verdiği görülüyor. :matrix:

GTX 970 demişsinizde o ekran kartını koymak için diğer bileşenlerden düşmek mantıksız değil mi? Hemde ileriye dönük bir sistem demiş r9 380x gayet iyi bir ekran kartı bence.

Screenshot_2015-12-04-20-07-36-1.png
200 lira aşıp böyle bir şey alın bence. Daha ileriye dönük ilerde çok rahat oc yapabilirsiniz, ayrıca upgrade yaptığınızda başınızı ağrıtmaz.

Bu sisteme bakabilrisiniz:
Eki Görüntüle 120270
İki anakart koymuşum ama yarısını düşersiniz.
Bende R9 380x li bir sistem toplayacağım PC m bozulduğu için mobilden parçaları sıralayamıyorum ama MSI yada Asus cıkınca onlardan yapacam seçimimi ayrıyetten i5 4460 işlemci, h81 pro-vd anakart zaman z3 kasa wd calvari blue HDD benq nun gaming monitörü,logitech g300s mause Everest in mekanik hisli klavyesi bide bu civarlarda güzelbi kulaklık topladım vatandan 3300 civarı yapıyor nasıl iyimi bide tek mödül corsair 8 GB RAM .şimdiden cevabınız için teşekkürler sizin cevabınız benim için çok önemli

Bende R9 380x li bir sistem toplayacağım PC m bozulduğu için mobilden parçaları sıralayamıyorum ama MSI yada Asus cıkınca onlardan yapacam seçimimi ayrıyetten i5 4460 işlemci, h81 pro-vd anakart zaman z3 kasa wd calvari blue HDD benq nun gaming monitörü,logitech g300s mause Everest in mekanik hisli klavyesi bide bu civarlarda güzelbi kulaklık topladım vatandan 3300 civarı yapıyor nasıl iyimi bide tek mödül corsair 8 GB RAM .şimdiden cevabınız için teşekkürler sizin cevabınız benim için çok önemli
Skylake sistem toplanabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı