3000 TL sistem önerisi

@Reco1970 doğru söylüyor ama konuyu açmışsınız günümüz fiyatlarından size bir sistem toplamak istedim. En azından şimdiden kafanızda bazı parçaları oturtmakta fayda var yada eliniz örnek bulundurmakta fayda var. O gün fiyatlar ne olur Allah bilir :):) Dahil olamayan sistemde ekran kartının özel soğutmaları geleceği zaman 100-200 TL pahalı olacağını düşünerek böyle topladım.....

Dosya Ekleri

• Eğer monitör dahil ise böyle.PNG
    Eğer monitör dahil ise böyle.PNG
    88,3 KB · Görüntüleme: 117
  • Monitör dahil değil ise böyle....PNG
    Monitör dahil değil ise böyle....PNG
    87,1 KB · Görüntüleme: 106
Evet yapılabilir. Bunu başka bir konuda başka bir arkadaş için toplamıştım. Eğer RAM'leri 16 yaparsa arkadaşımız:
Güzel sistem hocam. Alternatif olarak işlemciyi yüksek tutmak isterse arkadaş ekran kartının 4 GB modelini alıp işlemciyi bir tık yukarı kaydırabilir. Tercih kendisinin :)

Güzel sistem hocam. Alternatif olarak işlemciyi yüksek tutmak isterse arkadaş ekran kartının 4 GB modelini alıp işlemciyi bir tık yukarı kaydırabilir. Tercih kendisinin :)
Evet doğru. Ama i5 6500 bence çok iyi oyun için. 8 GB ekran kartı ve 16 GB ram ile birlikte bomba gibi bir sistem olur. Hem anakartda fiyatına göre iyi. Yani 150 liralık anakartlardan falan değil. İnşallah param olursa benim toplayacağım sistem budur :)

Evet doğru. Ama i5 6500 bence çok iyi oyun için. 8 GB ekran kartı ve 16 GB ram ile birlikte bomba gibi bir sistem olur. Hem anakartda fiyatına göre iyi. Yani 150 liralık anakartlardan falan değil. İnşallah param olursa benim toplayacağım sistem budur :)
Kesinlikle hocam tercih artık arkadaşımızın :) Hayırlısı olsun hocam. Bende bu sistemi toplamayı düşünüyorum 10 15 güne kadar. Yorumlarını merak ediyorum :)
Ekran Alıntısı3.JPG

100 lira varsa arkadaşın fazladan:

Daha kaliteli bir PSU alabilir 100 lira koyarsa.

Kesinlikle hocam tercih artık arkadaşımızın :) Hayırlısı olsun hocam. Bende bu sistemi toplamayı düşünüyorum 10 15 güne kadar. Yorumlarını merak ediyorum :)Eki Görüntüle 182729
Hocam senin sistem toplarsan efsane olur. Arkadaşımın sistemini upgradeledik. Dark N10 ve SilverStone AR01 ile. Gerçekten AR01 çok kaliteli. Dark N10 müthiş. Fiyatına göre. Tek eksiği içinde hangi vida nerede kullanılır diye bir katalog yok. Ama Sayın @Recep Baltaş ve @Ali Güngör abilerimizin toplamış olduğu videoları izlediysen, hangi vidalar nerede kullanılıyor çok rahat farkedersin. Hayırlı olsun şimdiden. Evladiyelik bir sistem Maaşallah :)

Dosya Ekleri

• aweqwe.jpg
    aweqwe.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 101
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı