3000 TL telefon önerisi

Bütçe
3000
GM 9 Pro'dan farklı olarak ne ozellikleri var bilginiz var mı?

1636447067390.png

Arada 6 puan var bir de M31s bakın hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
M21'in GM9'dan ne tür farkları var. Pek anlamıyorum telefon RAM işlemci chipset filan.

M21 daha büyük, daha iyi kamera, daha iyi işlemci, daha iyi çözünürlük, daha iyi batarya, daha az zararlı. (beyine karşı)

M21 daha büyük, daha iyi kamera, daha iyi işlemci, daha iyi çözünürlük, daha iyi batarya, daha az zararlı(beyine karşı).

Anladım sağ olun. Beyine karşı oldugunu da iyi ki söylediniz. :)
Daha iyi ve daha büyük ekran, daha iyi kamera, daha iyi yonga seti(ciddi bir fark yok ama biraz daha güncel ve güçlü M21), daha iyi bir batarya ve daha iyi bir yazılıma sahip.

Anladım teşekkür ederim Aklımda Redmi 9 t vardı ama M21 daha iyi söylediklerinize göre.

https://www.hepsiburada.com/samsung...-garantili-p-HBV00000XJSW7?magaza=Hepsiburada M31 öneririm. Bataryası 6000 mAh yani sizi günlük hayatta 3 gün götürebilecek bir batarya. Kamerası 64 MP ve işlemcisi 9611 yani PUBG gibi oyunlarda HDR açarsınız.(bundan emin değilim ama akıcı bir oyun performansı olur).işletim sistemi Android 11 arayüzde klasik Samsung arayüzü.

Hocam M21'den daha iyi bir cihaz ancak F/P olarak ondan şu anda çok daha geride.

Yeni konular

Geri
Yukarı