3000 TL'ye ekran kartı ve işlemci önerisi

Sistemde bazı eksikler yok değil. İşlemci tray olarak yani fansız gelecek. Şöyle kule tipi bir şey işinizi görür. Dark Freezer. Ve termal macununuz yoksa eğer incelemesini de yaptığım fiyatı şu an 50 TL olan Maxtor CTG8 almanızı öneriyorum. Bahsettiğiniz arkadaşınızda termal macun bulunuyorsa ondan bir kullanımlık alabilirsiniz.

Macunu dikkatli sürerseniz birden fazla kez kullanabilirsiniz, rahatlıkla yeter.

Hocam ben şu anlık ikinci el PC satan bir dükkandan şu güç kaynağını buldum 500 fiyat verdi belki 450 yapar işlemci anakart ve ekran kartını bulamadım adamın elinde yokmuş ama bunlar varmış 3 üne toplam 3750 fiyat verdi. Güç kaynağı ile birlikte, 4200 yapıyor sadece güç kaynağını da alabilirim.

Dosya Ekleri

• IMG-20220828-WA0000.jpg
    IMG-20220828-WA0000.jpg
    261,1 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20220828_184131.jpg
    IMG_20220828_184131.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 16
Hocam ben şu anlık ikinci el PC satan bir dükkandan şu güç kaynağını buldum 500 fiyat verdi belki 450 yapar işlemci anakart ve ekran kartını bulamadım adamın elinde yokmuş ama bunlar varmış 3 üne toplam 3750 fiyat verdi. Güç kaynağı ile birlikte, 4200 yapıyor sadece güç kaynağını da alabilirim.
Sizinle paylaştığım linklerdeki ilanlar satılmış mı? Bu söylediğiniz fiyatlar çok uçuk. Kesinlikle bu fiyattan almayın. Ayrıca bilgisayarcıya gitmişsiniz sanırım. Net söylüyorum kazık yersiniz. Lütfen yapmayın.

Sizinle paylaştığım linklerdeki ilanlar satılmış mı? Bu söylediğiniz fiyatlar çok uçuk. Kesinlikle bu fiyattan almayın. Ayrıca bilgisayarcıya gitmişsiniz sanırım. Net söylüyorum kazık yersiniz. Lütfen yapmayın.
Hocam güç kaynağı ucuz gibi geldi ztn öbürlerini alma taraftarı değilim daha iyise alırım diye yazdım güç kaynağı konusunda fikriniz nedir bu arada ben hepsini birden almıyorum parça parça günde 300 TL gelirim var ayrıca ikinci el sitelerden alırsam çalışmama ihitmali var PC dükkanın da çalışmazsa geri alır hatta yanında çalıştıracakmış o tarz şeyler dedi.

Son düzenleme:
Hocam güç kaynağı ucuz gibi geldi zaten öbürlerini alma taraftarı değilim daha iyise alırım diye yazdım güç kaynağı konusunda fikriniz nedir bu arada ben hepsini birden almıyorum parça parça günde 300 TL gelirim var ayrıca ikinci el sitelerden alırsam çalışmama ihitmali var PC dükkanın da çalışmazsa geri alır hatta yanında çalıştıracakmış o tarz şeyler dedi.

Hocam Discord kullanıyor musunuz?

Geri
Yukarı