3000 TL'ye ekran kartı ve işlemci önerisi

ve sanırım mointörüde atladınız 60 hz monitör bi arkadaşım ekran kartını deişssen yeter dedi siz de korkuttunuz beni şuan ah şu Türkiye herşey ateş pahası
Arkadaşınız bilgisayar konusunda bilgi sahibi değil. Eğer siz eski veya ikinci el olması sorun değil, çalışsın benim işimi görsün yeter diyorsanız ben dediğim gibi bir kombin yapmaya çalışayım.

Arkadaşınız bilgisayar konusunda bilgi sahibi değil. Eğer siz eski veya ikinci el olması sorun değil, çalışsın benim işimi görsün yeter diyorsanız ben dediğim gibi bir kombin yapmaya çalışayım.
olur ama ekran kartını da dahil edin bütçe ne kadar bakayım belki esnetebilirim ve hala monitör kısmına gelmediniz.

ve sanırım mointörüde atladınız 60 hz monitör bi arkadaşım ekran kartını deişssen yeter dedi siz de korkuttunuz beni şuan ah şu Türkiye herşey ateş pahası
GPU değişseniz PSU yetmez, PSU değişseniz bile işlemci değiştirmek için anakart almanız lazım.

sizmi satacaksınız anlamadım izmirde yaşıyorum.
Hayır. Hani ikinci el bakıcam ya. Ona göre elden teslim alabileceğiniz ürünler varsa veya direkt hazır kasa bulursak elden alabilirsiniz diye sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı