3000 TL'ye kadar Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
3000

Sennheiser'in kulak içi kulaklıklarına bakmalısın ama bütçene baktığım zaman bir nebze kulaklığı aramakta zorlanıyom biraz daha çıkılabilirse Sennheiser IE 40 Pro ve IE 100 Pro alınabilir. Epeyde 2500 gösteriyor IE 40 Pro'yu ama 2023 için yazmış şu anda artmıştır.

Sennheiser'in kulak içi kulaklıklarına bakmalısın ama bütçene baktığım zaman bir nebze kulaklığı aramakta zorlanıyom biraz daha çıkılabilirse Sennheiser IE 40 Pro ve IE 100 Pro alınabilir. Epeyde 2500 gösteriyor IE 40 Pro'yu ama 2023 için yazmış şu anda artmıştır.
bluetooth düşünmüyorum gecikme süresi fazla oluyor yoksa evet bluetooth için seçim aralığım baya var.

Bluetooth mu? Bluetooth değil IE 40 Pro kablolu.

Sennheiser'ın şarkıda olan performansından şüphem yokta oyunda bilemedim.

ağır duruyor hafif istiyorum logitech g435 tarzında hafif.

Sennheiser'ın şarkıda olan performansından şüphem yokta oyunda bilemedim.

Ağır duruyor hafif istiyorum Logitech G435 tarzında hafif.

Oyunda ses kasarken stereo özelliği önemli ama stereonunda kaliteli sesle alınması gerekiyor. Sennheiser detay konusunda iyi özelliklere sahip olduğu için iş görür. Konforu nasıldır bilmiyorum kullananlardan kim varsa sor ya da videolardan izle. Ben ileride Sennheiser IE 200 alacağım.

Oyunda ses kasarken stereo özelliği önemli ama stereonunda kaliteli sesle alınması gerekiyor. Sennheiser detay konusunda iyi özelliklere sahip olduğu için iş görür. Konforu nasıldır bilmiyorum kullananlardan kim varsa sor ya da videolardan izle. Ben ileride Sennheiser IE 200 alacağım.

Şarkı dinlemek için AirPods Pro kullanıyorum halihazırda ama oyunlarda kullanamıyorum handsfree özelliği yüzünden.

Geri
Yukarı