3000 TL'ye Oyun İçin Laptop Tavsiyesi

Lethrod

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi. Max. 3000 TL'ye bir laptop almak istiyorum. Son çıkan oyunları oynayabileceğim bir laptop önerirseniz çok sevinirim. Lütfen masaüstü almamı önermeyin, laptop tercih ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sebep? Sebebini yazmamışsın insanları yanıltma!
Sebeb ne mi bir de soruyor? İ5 işlemci ve Gtx 860 2 Gb ve iyi bir soğutma imkanı sunmayan bir laptop önermişsin, benim önerdiğim hem gaming bir laptop ve i7 işlemci, Gtx960 2 GB versiyon bir laptop. Senin önerdiğin laptop o parayı haketmiyor.

Bilgehan sonuna kadar haklı acerin ısınma sorunları olduğunu bilmiyormusunuz ? Kardeşim bu fiyata monster alıcaksın arkadaşın önerdiği modeldeki ekran kartı ve işlemci de iyi. Ayrıca soğutması da güzel oluyor k.g. sana
not.
acer casper dan uzak dur

Sebeb ne mi bir de soruyor? İ5 işlemci ve Gtx 860 2 Gb ve iyi bir soğutma imkanı sunmayan bir laptop önermişsin, benim önerdiğim hem gaming bir laptop ve i7 işlemci, Gtx960 2 GB versiyon bir laptop. Senin önerdiğin laptop o parayı haketmiyor.
Arkadaşım senin gönderdiklerine bakmamışım. Özür!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı