3000 TL'ye Oyun İçin Laptop Tavsiyesi

Arkadaşım ezberlemişsiniz bir monster bir msi Acer'ın bu modelinde en çok soğutmaya özen göstermişler bizzat arkadaşım kullanıyor ayrıca her laptop ısınr laptopların dezavantajı o zaten göt kadar yere ekran kartı işlemci anakart sığdırıyor adamlar bi refahlık yok ayrıca MSI ve Monster'ın modelleri FreeDos yani işletim sistemi yok Acer'ın bu modelinde W8.1 Pro var bunuda hesaba katıp konuşun nerdeyse karsız satıyor adamlar ve bu bilgisayarı alıcak arkadaşlara önerim vatandan veya golddan alsınlar orda 3bin tl.

Bu arada dolardanmıdır bilmem ama yıl başında bu bilgisayarın üst modelinin fiyatı 3200,bu modelinin fiyatı 2700 TL idi Bimeks'te sanırım dolardan ötürü onlarda fiyatı uçurdu

Bence birazcık arttırıp bunu alabilirsin:
Abra A5 V7.1.1 15.6" Gaming Laptop
Hocam gerçekten hoşuma gitti ya ben dell 7559 düşünüyordum oda 3.250 tl gelecekti
Monster 7200 olması aşırı bi ses gürültüsü meydana getirmezmi
Ramlar 1600 mhz iyi hoş
Ekran kartı ona keza
tek korktuğum nokta soğutması nasıldır dell 7559 çıkalı 9 ay oldu hala bir şikayet yok
Siz olsanız seçimi hangisinden yana yapardınız

Bilgehan sonuna kadar haklı acerin ısınma sorunları olduğunu bilmiyormusunuz ? Kardeşim bu fiyata monster alıcaksın arkadaşın önerdiği modeldeki ekran kartı ve işlemci de iyi. Ayrıca soğutması da güzel oluyor k.g. sana
not.
acer casper dan uzak dur

Şahsen 4 senelik Acer kullanıyorum ve beni hiç üzmedi. Ekran kartı GT 630M, İşlemcisi ise i5 3210m.

Bu bilgisayara göre ağır olan oyunları bile 3-4 saat oynamama rağmen Ekran kartım en fazla 70-85 derece arasında gezindi durdu.

Ayrıca şuna da bir bakmanızı öneririm.
Acer Predator 15 Oyuncu Bilgisayarı İncelemesi - Technopat

Bence sen benim dediğim laptop u al.Şu ana kadar alan yakınlarımdam hiçbir şikayet gelmedi ve gayet iyi perforans veriyor.Bende 1 ay sonra yenileyecem laptop u ve onu almayı düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı