3000 TL'ye PDF okumak için tablet önerisi

dijitalbaron

Decapat
Merhabalar,
Derslerimde yardımcı olabilecek, bolca PDF okumak için kullanacağım fiyatı uygun bir tablet almak istiyorum.
Yüksek pil kapasitesi ve büyük ekran tercihimdir.
Bütçe gerekirse 3 bin liralara kadar çıkabilir ama dediğim gibi sadece Kindle gibi kullanacağım. Daha üstü öneriler en fazla %5 üstü olabilir belirteyim.

İleride laptop satıp iPad Pro ekosistemi kuracağım ama mecbur şu an böyle idareten bir cihaz lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu ben kullanıyorum gerçekten içine oyun vs. indirmediğiniz sürece daha iyisini bulamazsınız.

Batarya konusunda arkadaşların attığı Samsung Tab A8 daha iyi ancak ekran ve işlemcide bu daha iyi.

Samsungla tam olarak kıyaslayacak olursak bu da 32GB modeli :

Teşekkür ederim hocam.

Lenovolara bakabilirsin. Bir dönem kullandım ve memnun kalmıştım. Fakat boyut olarak büyük istediğin için samsungun şu modeli iş görür gibi.
Teşekkür ederim hocam.

Batarya konusunda arkadaşların attığı Samsung Tab A8 daha iyi ancak ekran ve işlemcide bu daha iyi.

Teşekkür ederim hocam.

Hocalarım ben %5 dedim 3000 liradan daha yukarı, ama eğer "100 lira arttırsan şu özelliklere değer bu X tablet var" diyorsanız da önerilerinizi alabilirim. Hani çok da uçmak istemiyorum maksat PDF. Ama derseniz 1500 liraya da var, onu da atabilirsiniz. İleride nasipse dediğim gibi M2'li bir ekosistem düşünüyorum.

Hocam şöyle bir 128 GB modeli var, işlemcisi SD680 evet daha iyi. Ne dersiniz?

Huawei'nin Resmi Websitesinde Tablet + Sırt Çantası set olarak 4500 liraydı. 600 lira indirim kuponu ile 3900 liraya düştü. Sırt çantasına da ihtiyacım vardı, çantanın piyasa değeri 600 dolaylarında, 3300 liraya gelmiş olacak 128 GB olan modeli. @centrumboss HUAWEI MatePad SE | 3 Taksit | Ebeveyn Kontrolleri

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam.

Teşekkür ederim hocam.

Teşekkür ederim hocam.

Hocalarım ben %5 dedim 3000 liradan daha yukarı, ama eğer "100 lira arttırsan şu özelliklere değer bu X tablet var" diyorsanız da önerilerinizi alabilirim. Hani çok da uçmak istemiyorum maksat PDF. Ama derseniz 1500 liraya da var, onu da atabilirsiniz. İleride nasipse dediğim gibi M2'li bir ekosistem düşünüyorum.

Hocam şöyle bir 128 GB modeli var, işlemcisi SD680 evet daha iyi. Ne dersiniz?

Huawei'nin Resmi Websitesinde Tablet + Sırt Çantası set olarak 4500 liraydı. 600 lira indirim kuponu ile 3900 liraya düştü. Sırt çantasına da ihtiyacım vardı, çantanın piyasa değeri 600 dolaylarında, 3300 liraya gelmiş olacak 128 GB olan modeli. @centrumboss HUAWEI MatePad SE | 3 Taksit | Ebeveyn Kontrolleri
Güzel hocam çok uyguna gelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı