3000 TL'ye uzun ömürlü telefon tavsiyesi

Bütçe
3000 TL

0zymandias

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, 3000 TL'ye alınabilecek, kamerası ve performansı fiyatına göre iyi olan, uzun ömürlü (4yıl) bir telefon arıyorum. Önerdiğiniz telefon, markanın resmi sitesinden olmak zorunda. Yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler, 3000 TL'ye alınabilecek, kamerası ve performansı fiyatına göre iyi olan, uzun ömürlü (4yıl) bir telefon arıyorum. Önerdiğiniz telefon, markanın resmi sitesinden olmak zorunda. Yardım eden herkese teşekkürler.

Hocam son istek gerçektende çok zor :)

Yanlış anlaşılma olmasın bu cihazı önermiyorum sadece fiyat farkına bakın;

Kendi sitesinde ise;

Daha stokta dahi yok.

2. el iPhone 7 Plus veya 2. el iPhone 7 alabilirsiniz. 0 istiyorsanız 2600-3100 lira arasıyla Xiaomi Redmi Note 9 var, alabilirsiniz.

2. el iPhone 7 Plus veya 2. el iPhone 7 alabilirsiniz. 0 istiyorsanız 2600-3100 lira arasıyla Xiaomi Redmi Note 9 var, alabilirsiniz.

İkinci el alamam maalesef.

Hocam son istek gerçektende çok zor :)

Yanlış anlaşılma olmasın bu cihazı önermiyorum sadece fiyat farkına bakın;

Kendi sitesinde ise;

Daha stokta dahi yok.

İnternetten alamam hocam.
Redmi 9T önerir misiniz? İşlemci hızı biraz düşük ama yeterli.

İkinci el alamam maalesef.

İnternetten alamam hocam.
Redmi 9T önerir misiniz? İşlemci hızı biraz düşük ama yeterli.

Uzun ömürlü cihaz istemişsiniz hocam.
Yani 2 seçenek var.
Ya bütçenizi arttıracaksınız ya da internetten alacaksınız çünkü 3000 TL bütçeye internetten bile uzun ömürlü cihaz kolay bulunmuyor.

Hocam elle almam lazım telefonu, burada çoğu markanın resmi mağazası var. A51 Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinde yok ama buradaki Vatan'da vardı. Arttırabilirsem alırım. Telefondan çok oyun oynamayacağım sadece işlemcisi zamana yenik düşmesin diye işlemcisi iyi bir telefon istedim.
Oppo A73 nasıl?

Hocam elle almam lazım telefonu, burada çoğu markanın resmi mağazası var. A51 Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinde yok ama buradaki Vatan'da vardı. Arttırabilirsem alırım. Telefondan çok oyun oynamayacağım sadece işlemcisi zamana yenik düşmesin diye işlemcisi iyi bir telefon istedim.
Oppo A73 nasıl?

Hocam dediğim gibi ben A51'i kesinlikle önermem.

A73 çok iyi ama uzun yıllar kullanacaksanız onu önermem.

Note 8 Pro, Note 9S gibi seçenekleri bulabilirseniz alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı