Uzun ömürlü telefon tavsiyesi

Eğer Android istiyorsanız Samsung Galaxy S23 öneriyorum bu telefonlar genelde uzun ömürlü oluyorlar.

Eğer iPhone istiyorsanız size iPhone 11 öneriyorum ileri sürümleri maalesef 50.000 civarıdır.

İphone 13 Pro yurtdışı alabilirsen çok iyi olur çünkü Androidler genellikle uzun ömürlü olmuyor s4 hariç

iPhone 11 al. O seni uzun yıllar götürür.

Bütçe sorunu yoksa kesinlikle Iphone diyorum.
Her ikinize de teşekkür ederim. Bütçe ile ilgili bir sorun yok fakat telefondan beklediğim özelliklere baktığımızda ben bunu gereksiz harcama olarak görüyorum. ( Tamamen kendi şahsi düşüncem )

Telefondan bağımsız olarak aynı hizmeti 30.000 TL yerine 13.000 TL'ye de alabiliyorsam 13.000 olanı tercih ederim.

Her ikinize de teşekkür ederim. Bütçe ile ilgili bir sorun yok fakat telefondan beklediğim özelliklere baktığımızda ben bunu gereksiz harcama olarak görüyorum. ( Tamamen kendi şahsi düşüncem )

Telefondan bağımsız olarak aynı hizmeti 30.000 TL yerine 13.000 TL'ye de alabiliyorsam 13.000 olanı tercih ederim.
Kanka sana Şöyle ifade edeyim İphone Se Aldım 3 yıl Önce Telefonu bi inşaatdan atmadığım kaldı halen Ufak kılcal çizik dışında başka bişeyi yok O kadar dayanıklı yani

Şu anda 10 yıldır aralıksız kullandığım bir Android telefonum var. Yine uzun yıllar kullanabileceğim bir telefon satın almayı planlıyorum. Fakat televizyonda denk geldiğim reklamlar haricinde telefonlarla ilgili detaylı bilgiye sahip değilim.
Video ve fotoğraf ile pek işim yok. Oyun oynamıyorum. Eğer mümkünse bataryasını satın alıp kendim takabileceğim bir telefon arıyorum. Son olarak şirketin vermiş olduğu Xiaomi'nin Redmi serisinden bir telefon kullanıyorum. Bu telefonun kendi uygulamaları içerisinde reklamlar yer alıyor. Açıkçası şahsi telefonumda böyle bir durum söz konusu değil ve alacağım telefonda da olmasını istemiyorum.
Bir telefondan çok şey beklemiyorum ve haliyle çok fazla ücret ödemek istemem. Bu doğrultuda benim için önerebileceğiniz bir telefon var mı?

Uzun ömürlü telefon için iPhone almanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı