3008 mi, Qashqai mi?

3008 sınıfının gayet iyi araçlarından biri, hayırlı olsun. Yeni makyajıyla neler değişti bilmiyorum ama geçen yıl araba alırken kullandığım pek çok araçtan birisi 3008 oldu. Süspansiyon konforu "birazcık" daha iyi olsaydı ve arka yaşam alanı birazcık daha ferah olsaydı açıkçası 3008 almak isterdim. Konfor bende estetikten biraz daha önde olması gereken bir kriterdi, o yüzden başka bir alternatife yönelmek durumunda kaldım.

Konuyu hortlattığına göre bi bilgilendirme eklemek istedim.😂Dün makyajlı kasa 3008 allure modelini teslim aldım bayiden.Uzun araştırmalar sonucu bu aracı tercih ettim.Qashqaiyi 2016 yılında almıştım.İlk izlenim olarak 3008 1-2 gömlek değil 10-15 gömlek üstte bir araç bence.Hem malzeme kalitesi hemde eat8 tam otomatik şanzumanıyla birlikte mütiş bir araç.Grip control ,yokuş iniş desteği (HADC)gibi özelliklerle tam anlamıyla c-suv kralı.Bence fiyat olarakta piyasa ayarlarında.Sorularınız varsa cevaplayabilirim
Öncelikle hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullan. Elbette 3008’in tasarımı, malzeme kalitesi...vb tartışılmaz. Bu açılardan piyasadaki bir çok araçtan önde. Benim düşüncelerim biraz kullanıcı yorumlarına dayanıyor. Ancak herkes benzer şikayetler verecek değil, yani birazda kısmet işi. Sorum yok ama uzun yol kullanımı sonrası yorumlarını yazarsan sevinirim.🙂👍

Öncelikle hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullan. Elbette 3008’in tasarımı, malzeme kalitesi...Vb tartışılmaz. Bu açılardan piyasadaki birçok araçtan önde. Benim düşüncelerim biraz kullanıcı yorumlarına dayanıyor. Ancak herkes benzer şikayetler verecek değil, yani birazda kısmet işi. Sorum yok ama uzun yol kullanımı sonrası yorumlarını yazarsan sevinirim.🙂👍

Çok teşekkür ederim. En kısa zamanda uzun yok tecrübelerimi sizinle paylaşacağım sağlıcakla kalın.

Geri
Yukarı