300TL Mouse Önerisi

Alper Güngör

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600x, Gainward 1660ti ghost oc, GSkill TridentZ RGB 8X2 3200mhz, MSI A320m-a pro, Jamesdonkey 240gb sata SSD, WD 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
Çok bütçem yok şu an adını bile ağzıma almak istemediğim fareyi kullanıyorum ne makro tuşları bir işe yarıyor ne scrollu çalışıyor Low sense oyuncusuyum. Fareyi ufak çaplı gezintiye çıkarıyorum. Mouse padde takılmasını istemiyorum. Mümkünse yüzeyi mat olsun RGB olursa iyi olur diğer donanımlara uyum sağlar olmasa da olur. Bütçe tam olarak 455TL olur en fazla başka param yok maalesef.

Elin küçükse;

Çok bütçem yok şu an adını bile ağzıma almak istemediğim fareyi kullanıyorum ne makro tuşları bir işe yarıyor ne scrollu çalışıyor Low sense oyuncusuyum. Fareyi ufak çaplı gezintiye çıkarıyorum. Mouse padde takılmasını istemiyorum. Mümkünse yüzeyi mat olsun RGB olursa iyi olur diğer donanımlara uyum sağlar olmasa da olur. Bütçe tam olarak 455TL olur en fazla başka param yok maalesef.

Fareyi tutuş stilin nedir? (palm, claw, fingertip)

500e, Viper minide alsan iyi olur.

500e, Viper minide alsan iyi olur.
Bütçe tam olarak 455TL olur en fazla başka param yok maalesef.
Konuyu okudunuz mu hocam? Önerdiğiniz mouse 800 TL.

Konuyu okudunuz mu hocam? Önerdiğiniz mouse 800 TL.
Belli bir hata olmuş olabilir. Az önce 279tlydi.
Burdan alabilir.

Eğer elin orta veya küçükse, fareyi tutuş şeklini claw olarak varsayıyorum. Bu fareyi alabilirsin. 220 IPS değerine sahip. Hafif bir mouse. Oyunlarda çok işine yarayacaktır refleks attığında havaya aşağıya dönmüyor. Bizzat kullanıyorum ve tavsiye ediyorum. 200 TL'yide cebinde tutmuş olursun.

Corsair Katar Pro

+ Olarakta yazılımı mevcut.

500e, Viper Mini de alsan iyi olur.

Küçük mouse kullandım daha önce Viper Mini'yle rahat edemem büyük ihtimal şu şekil tutuş hoşuma gitmiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-01-01-15-39-331_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2023-03-01-01-15-39-331_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 36

Yeni konular

Geri
Yukarı