300TL R5 3600 soğutucu önerisi

berkayytmz

Hectopat
R5 3600 için maksimum 300TL sessiz soğutucu önerisi bekliyorum. İşlemcim B450M S2H. Kasamın camını kullanmıyorum dışarıya sarkması önemli değil ama tabii ki sarkmazsa daha iyi olur, işlemciden cama kadar olan kısım 16cm. T6 Ultra önerildi ama onun da sesi biraz fazlaymış o yüzden onu tercih etmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlara bakabilirsin, sessizlerdir.

Reeven RC-1205 HANS CPU Soğutucu Fiyatları ve Özellikleri kendi kullandığım bir ürün, tavsiye ederim. Scythe ve Be Quiet gibi firmalar haricinde fiyatına göre en iyi fanı bulunduruyor.

Hocam sesi nasıl sitedeki verilerde diğer soğutuculara göre daha sesli gösteriyor.

Bunlara bakabilirsin, sessizlerdir.

Sanırım SilverStone olanı alacağım. Kullanmış mıydınız?

Hocam alabiliyorsanız Arctic alın onun dışında Snowman X6 kullanmıştım zamanında kargo yüzünden herhalde fanlar çatlak gelmişti ve sürekli çarpma sesi vardı. Bu sesi kasanın yanına iyice yaklaşınca duyduğum için 1 hafta fark etmedim. Ondan sonrada kaldı öyle.

Hocam sesi nasıl sitedeki verilerde diğer soğutuculara göre daha sesli gösteriyor.
85 CFM ve 3.53 mm H2O değerlerine sahip olduğundan dolayı %50'den fazla devire ayarladığımı hiç hatırlamıyorum. Oyunlarda %40 devirle 60 dereceden yukarıyı görmüyorum. Sesini kasa ve ekran kartının fanları çok rahat bir şekilde bastırıyor.

Bütçeyi 24 TL aşabilirseniz:
Biraz bütçe arttırıp bu ürünü sipariş ettim. Duosu ile çok fark var mı ? Sessiz mi ?

Biraz bütçe arttırıp bu ürünü sipariş ettim. DUO'su ile çok fark var mı? Sessiz mi?
Hayırlı olsun. DUO ile arasında 3-4 derece fark var. Bütçen olduğunda fanı da ayrı alıp soğutucuya takabilirsin.

Bionix 120 yaz Google'a, çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı