3050 Ti'lı sistemde FC24'te FPS düşmesi oluyor

ardakrgz

Decapat
Daha fazla  
3050 Ti'lı PC mevcut elimde ayarların hepsi Low'da 140 FPS civarı görüyorum. Bunda pek bir sorun yok da oyun içinde bir anda 140'dan 70 60'a düşmeler oluyor ve oyun donuyor anlık bu aralar iyice sıklaştı s. Ebebi benim PC mi oyun mu? Ya da nasıl çözebilirim? Kafayı yiyeceğim.
FPS sabitledim çözünürlük küçülttüm bir ton şey yaptım yok devam ediyor.

Ayarları biraz daha arttırıp 60 FPS sabit oynamayı denedin mi?

3050 Ti'lı PC mevcut elimde ayarların hepsi Low'da 140 FPS civarı görüyorum. Bunda pek bir sorun yok da oyun içinde bir anda 140'dan 70 60'a düşmeler oluyor ve oyun donuyor anlık bu aralar iyice sıklaştı s. Ebebi benim PC mi oyun mu? Ya da nasıl çözebilirim? Kafayı yiyeceğim.
FPS sabitledim çözünürlük küçülttüm bir ton şey yaptım yok devam ediyor.

Farklı oyunda aynı sorun yok ise FC24 ile alakalı durumdur sizin yapabileceğiniz bir şey yok demektir.

olmuyo

sadece fc24 de oluyo hocam

60 FPS de de oynanmıyor hocam gözüm 180 Hz'e alışmış çok garip gelioy
O zaman 90 yapın. Benimde 144 hz ekranım var ama 60 sabit oynuyorum bi süre sonra alışıyorsunuz daha akıcı oluyor droplu oynamaktansa 60 fps sabit akıcı oynamak daha iyi.

O zaman 90 yapın. Benim de 144 Hz ekranım var ama 60 sabit oynuyorum bir süre sonra alışıyorsunuz daha akıcı oluyor droplu oynamaktansa 60 FPS sabit akıcı oynamak daha iyi.

Sildim yükledim bakalım tekrar deneyeceğim sebebi PC'den mi oyundan mı anlam veremedim.

Sildim yükledim bakalım tekrar deneyeceğim sebebi PC'den mi oyundan mı anlam veremedim.

PC'den değil hocam, EA FC ve FIFA serisinde PC optimizasyonu maalesef sorunlu. O yüzden FPS sabitle, alışırsın bir zaman sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı