3050 vs 3050 Ti Monster

Bualemil

Centipat
Daha fazla  
Monster'ın şu iki cihazı arasında kaldım internetteki performans testlerinde 3050 ile 3050 Ti arasında çok da bir fark görünmüyor sizce hangisini almalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paran varsa 3050 Ti'ı al yani bu kadar basit bir cevabı olan şeye neden bu kadar takıldın. 4-8 FPS fark var aralarında.

İkisi de Clevo kasa kullanıyor, ikisi de alınmaz. Bu düşünülebilir:
60Hz, rekabetçi oyun oynanacaksa sorun yaratabilir.

İkisi de Clevo kasa kullanıyor, ikisi de alınmaz. Bu düşünülebilir:

60Hz, rekabetçi oyun oynanacaksa sorun yaratabilir.

Monster'in o modelinin alınmayacağını biliyorsunuz bende bütçeye göre bir önerme yaptım :)

O fiyata 1650 alınmaz.

İşlemci için değer bence ve o 1650 değil 1650 Ti. 1650 2021 modeli 1650 Ti ile aynı güçte.
İkisinin de 4 GB VRAM'i var DLSS ve RTX tek artısı. (Saat hızları vb. bilmiyorum.)

Son düzenleme:
Monster'ın o modelini alınmayacağını biliyorsunuz ben de bütçeye göre bir önerme yaptım :)
Ben zaten ''öneriniz kötü'' demedim ki. Sadece 60Hz ekranın rekabetçi oyunlarda sıkıntı yaratabileceğini söyledim. Bu cevabınızın söylediğim şeyle arasındaki bağlantıyı kuramadım.

Ben zaten "öneriniz kötü" demedim ki. Sadece 60Hz ekranın rekabetçi oyunlarda sıkıntı yaratabileceğini söyledim. Bu cevabınızın söylediğim şeyle arasındaki bağlantıyı kuramadım.

Bende "benim önerimi kötülüyorsun" demedim hocam :D önermemdeki sebebi belirttim.

Wobbing sorunu var, bazı kişiler ısındığını iddia ediyor ve ekranı 60Hz.

Geri
Yukarı