3060 Ti Ethereum kazancı ne kadar olur?

samc34

Kilopat
Arkadaşlar selam,

Ortalama minimum 23 saat aralıksız kazıyor sistem. Genelde 41.5 - 42.5 aralığı alıyorum ancak akşamları da 4-5 saat oyun oynadığım için 37'lere düşüyor. Yani 23 saat ortalaması yaklaşık olarak 40.5 - 41 ile kazıyorum. Bugün tam 2.5 dolar getirmiş Ethereum. Geçen günlere göre daha az.

3060 Ti ile şu an en azından 3.5 civarlarında ne kazabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ergo öneririm, şuan ergo fiyatı bir kaç hafta öncekinin neredeyse yarısı olduğu halde kazanç yüksek. Zorluk yarına kadar artmaya başlar. Eğer coinin fiyatı tekrardan 17-18 bandına gelir ve bozdurmamış olursanız kazancınızı 2 ile çarpabilirsiniz.

Ergo öneririm, şuan ergo fiyatı bir kaç hafta öncekinin neredeyse yarısı olduğu halde kazanç yüksek. Zorluk yarına kadar artmaya başlar. Eğer coinin fiyatı tekrardan 17-18 bandına gelir ve bozdurmamış olursanız kazancınızı 2 ile çarpabilirsiniz.
Şuan nasıl kazacağımı çözmeye çalışıyorum. Bir arkadaş %30 eth %70 ergo kas gibi bir şey önermişti. %100 mü ergo kasayım. Birde tavsiye edeceğiniz havuz var mı? 2.miners güzel gibi duruyor

Ben herominers üzerinden kazıyordum, 0.5 ergo olunca ödeme yapıyorlar. Bilgisayarı kullanmayacaksan ikisini aynı anda kazmak mantıklı ama kullanacaksan(internette bile takılsan) LHR kilidi ile ilgili şeyler gelip sapıtıyor. Ayrıca şuan zorluk o kadar düşükki sanırım tek başına kazmak bugünlerde daha çok kazandırıyor.

Ethermine yeni havuz açmış ergo için, PPLNS olduğu için orayı bir deniyorum. Hatta 1.5 aydır havuza müşteri çekmek için %0 ücret kesiyorlarmış ama şuan ücret almaya başlamışlar. Flypool olarak da geçiyor.

Kazması aşırı kolay, ekran kartı hiç ısınmıyor. Gate.io borsasını kullanıyorum çekmek için. İstersen indirimli referans linki de verebilirim.

Hocam gate.io ya üye oldum kodu aldım Trex üzerinden mi devam edeyim. %100 lhr kaldırmışlar zannedersem trexte.

Yeni konular

Geri
Yukarı