3060 Ti Ethereum kazancı ne kadar olur?

Otomatik olarak cüzdan koduma yatacak bende gate.io üzerinden mi çekeceğim? Birde bu yatmama olaylarını anlayamıyorum. Gasp mı ediyor yani neden yatırmıyor
İlk defa kullanıyorum, şimdi biraz inceledim bir sonraki ödeme yaklaşık 2 gün sonra diyor. Sanırım gasp söz konusu değil ama çok geç ödeme yapıyormuş. İlk ödememi aldıktan sonra sanırım tekrardan herominers'a geçeceğim. Onlar eğer 0.5 ergo olursa her saat başı ödeme yapıyorlar.

Direk gate borsasında cüzdanınızda ergo olarak görünecek. İsterseniz dolara isterseniz ethereuma çevirebilir ya da elinizde tutabilirsiniz.

İlk defa kullanıyorum, şimdi biraz inceledim bir sonraki ödeme yaklaşık 2 gün sonra diyor. Sanırım gasp söz konusu değil ama çok geç ödeme yapıyormuş. İlk ödememi aldıktan sonra sanırım tekrardan herominers'a geçeceğim. Onlar eğer 0.5 ergo olursa her saat başı ödeme yapıyorlar.

Direk gate borsasında cüzdanınızda ergo olarak görünecek. İsterseniz dolara isterseniz ethereuma çevirebilir ya da elinizde tutabilirsiniz.
Peki gate.io da onları satıp banka hesabıma mı alıyorum. Bende heroya geleyim benide al :D

Peki gate.io da onları satıp banka hesabıma mı alıyorum. Bende heroya geleyim benide al :D
T-rex içinde direk herominers olarak var. Normalde Türk sunucuları da var ama tavsiye etmiyorum. Bazı zamanlarda anlamsız olarak Mh 175'ten saatlerce 120-130'a düşüyor. De.herominers sunucusunda çok daha stabil.

Gate borsası tıpkı binance gibi bir borsa. Onlar kadar büyük değil ama orta halli bir borsa. Açıkçası ben ergolarla başka coinler alıyorum. Shirtum, atlas, polis gibi binance'ta olmayan ama takip ettiğim coinleri alıyorum. Tabiki istersen sen banka hesabına da çekebilirsin.

Elektrik faturası ne kadar arttı? Merakımdan soruyorum. Ne kadar sürede amorti edileceğini öğrenmek için.
Daha yeni başladım ben önümüzdeki ay göreceğim.

Ethermine da kaç ergo olunca otomatik olarak gönderiyorlar peki?

Son düzenleme:
Daha yeni başladım ben önümüzdeki ay göreceğim.

Ethermine da kaç ergo olunca otomatik olarak gönderiyorlar peki?
Normalde 0.1 diyor ama kaç günde bir gönderdikleri önemli. Üç günde bir yolluyorlarsa zaten çoktan 0.5 ergo falan olmuş olur.
Hatta bana gece 2 defa ödeme yapmışlar. Evde değildim elektrikler kesilmiş kapanmış 0.2 ergo kazmışım 2 seferde ödemişler.

Paid OnFrom Block To Block Duration Amount Tx Hash
19. Oct. 2021 10:466001456004339.00.1032a415a072…
19. Oct. 2021 01:465938206001410.00.104464c7d734…

Normalde 0.1 diyor ama kaç günde bir gönderdikleri önemli. Üç günde bir yolluyorlarsa zaten çoktan 0.5 ergo falan olmuş olur.
Hatta bana gece 2 defa ödeme yapmışlar. Evde değildim elektrikler kesilmiş kapanmış 0.2 ergo kazmışım 2 seferde ödemişler.

Paid OnFrom BlockTo BlockDurationAmountTx Hash
19. Oct. 2021 10:466001456004339.00.1032a415a072…
19. Oct. 2021 01:465938206001410.00.104464c7d734…
1634648832571.png

Hocam burada ip adresimizi ve minimum çekme tutarını giriyoruz cüzdan kodumuzu nasıl gireceğiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı