3060 Ti için 4K ekran kullanılır mı?

RTX 3060 Ti 2K için giriş seviyesi bir ekran kartı olduğu için 4K çözünürlükte memnun etmez, yavaş yavaş 2K çözünürlükte de memnun etmemeye başlayacaktır. RTX 3060 Ti 4K için hafif kalır.

2K mantıklı o zaman. Herkese teşekkürler arkadaşlar. 2K alacağım.

Oyun içinse 3060 Ti için 1080p üstü mantıksız.
Buna katılmıyorum çünkü cidden 2K hem grafik için lazım oluyor, hem de benim gibi Squad oynayan biri için çeşitli ve görüntü kalitesini bozmayacak çözünürlük ayarları sunuyor ki bu bana çok lazım. 1280x1024 oynuyorum oyunda fakat uzağı görmek çok zor oluyor. Ondan üst çözünürlük seçeneğine ihtiyaç duyuyorum. 1920x1080 de çok kötü. Ondan üstü şart.

2K mantıklı o zaman. Herkese teşekkürler arkadaşlar. 2K alacağım.

Buna katılmıyorum çünkü cidden 2K hem grafik için lazım oluyor, hem de benim gibi Squad oynayan biri için çeşitli ve görüntü kalitesini bozmayacak çözünürlük ayarları sunuyor ki bu bana çok lazım. 1280x1024 oynuyorum oyunda fakat uzağı görmek çok zor oluyor. Ondan üst çözünürlük seçeneğine ihtiyaç duyuyorum. 1920x1080 de çok kötü. Ondan üstü şart.

Kart yetersiz ama? 1920x1080 kötü falan değil.

Hocam monitor surekli degismeyi gerektircek bir parca degil. Kartiniz icin en ideali 2K monitor. Ben 3060'i 2K monitorde mis gibi kullanıyorum. Sadece ileride kart yukseltmesi yapacagim. İleride en kotu kartinizi satip uzerine 2-3 ekleyerek 3080e yukseltip keyif almaya devam edersiniz.

Kendim kullanıyorum tavsiye ederim. Hatta Technopat kanalinda incelemesi var.

Hocam monitor surekli degismeyi gerektircek bir parca degil. Kartiniz icin en ideali 2K monitor. Ben 3060'i 2K monitorde mis gibi kullanıyorum. Sadece ileride kart yukseltmesi yapacagim. İleride en kotu kartinizi satip uzerine 2-3 ekleyerek 3080e yukseltip keyif almaya devam edersiniz.

Kendim kullanıyorum tavsiye ederim. Hatta Technopat kanalinda incelemesi var.

Büyük ihtimalle bunu alacağım monitör olarak. Sadece HDR 600 bakıyorum da uygun fiyata yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı