3060 Ti mı 6650 XT mi?

Şuan zaten iyi değil. 2.0 ile düzeliyor gibi gözüküyor. Fakat arkadaş direk fanboyluk yapıyor bence. "Çok fazla güzel özellik" yazan kısımda ben direk işin aslını anladım diyebilirim.
Kimsenin fanboyu değilim hangi marka iyi iş yapıyorsa onu söylüyorum. Özelliklerinden kastım reflex,broadcasting özellikleri gibi özelliklerini kastettim.

Kimsenin fanboyu değilim hangi marka iyi iş yapıyorsa onu söylüyorum. Özelliklerinden kastım reflex,broadcasting özellikleri gibi özelliklerini kastettim.
Saydıklarınız can alıcı özellikler arasına girmiyor diyebilirim. Özellikle reflex kullanmak istiyorum deyip nvidia tercih edileceğini sanmam. Şuan çoğu kişinin katılacağı gibi en bariz fark Ray Tracing performansı. Ray Tracing kullanılmayacaksa benim gözümde hangisi parasını hak ediyorsa o alınmalı. Cebinde 20-25 Bin parası olan ben nvidia tercih ediyorum zevk meselesi der onu anlarım fakat F/P sistem toplayan adamın bence çok dikkat etmesi gerek, malum günümüz türkiyesinde sistem toplamak imkansız hale geldi.

Hangisi ucuzsa onu al. 6650 XT fiyatına göre alınır. 3060 Tİ da maşallah 13000. Dağlar kadar performans farkı da yok.

Geri
Yukarı