3060 Ti ve Ryzen 5 5600X sistem vs PlayStation 5 ve RX 5500 XT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3060 Ti+R5 5600X derim ben. Zaten PS özel oyunları da yavaş yavaş PC'ye gelmeye başladı. Özel oyunları olmayınca PS anlamsız bence.
Hocam yeni GoW direkt PC'ye gelecek olsa PS5 almak icin konu acmam lakin daha eski GoW bile PC'ye gelmedi.

Ben şimdiye kadar PS'ı PES ya da FIFA oynamaktan başka bir şeyde kullanmadığım için rahatlıkla 1.seçeneği seçerdim. Ama cevap sizde saklı aslında. Bence PS5 almak için şu an erken. Enis Kirazoğlu da bir videosunda bu tarz bir açıklamasının olduğunu hatırlıyorum. Karar sizin.

Ben şimdiye kadar PS'ı PES ya da FIFA oynamaktan başka bir şeyde kullanmadığım için rahatlıkla 1.seçeneği seçerdim. Ama cevap sizde saklı aslında. Bence PS5 almak için şu an erken. Enis kirazoğlu da bir videosunda bu tarz bri açıklamasının olduğunu hatırlıyorum. Karar sizin.
Daha onceki nesilde bulunan hicbir ozel oyunu oynamadim. PS5 alacam diye RDR2 ve The Witcher 3 gibi oyunlari da yarida biraktim. Yani yeni nesil diyebilecegimiz oyunlar cikana kadar pek oyunsuz kalmam diye dusunuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı