PlayStation 5 + FC 24 vs PlayStation 5 Slim

1. model: Sony Playstation 5 PS5 CD.
2. model: Sony Playstation 5 1TB Dijital Slim Fiyatı, Yorumları - Trendyol.

Birisi oyunsuz Slim, birisi FC 24 içeren düz kasa. Hangisini tercih ederdiniz?
Düz ps5 olmaz mı?

Slim almayın PS5 FAT kasayla aynı işlemci ve soğutmaya sahip hatta küçüldüğü için arkasındaki hava ızgaralarıda azalmış dolayısıyla ısınma,fan sesi yapabilir ki şuan bazı kullanıcılar yaşıyor ekstra fan sesi ve 4-5 derece fazla gelecek senelerde çıkan oyunları tahmin edin. PS4 zamanı slim gerekliydi ancak şuan aşırı gereksiz olmuş CFI-12 ps5 alın kalan paraya ssd alıp takın 5-6 sene kullan mis gibi

Slim almayın PS5 fat kasayla aynı işlemci ve soğutmaya sahip hatta küçüldüğü için arkasındaki hava ızgaraları da azalmış dolayısıyla ısınma, fan sesi yapabilir ki şu an bazı kullanıcılar yaşıyor ekstra fan sesi ve 4-5 derece fazla gelecek senelerde çıkan oyunları tahmin edin. PS4 zamanı Slim gerekliydi ancak şu an aşırı gereksiz olmuş CFI-12 PS5 alın kalan paraya SSD alıp takın 5-6 sene kullan mis gibi.

Hocam testlerde PS5 33.8 dba PS5 Slim 33.6 dba gözüküyor arada bir fark yok gibi? Spider-Man 2 için olan testler.

Hocam testlerde PS5 33.8 dba PS5 Slim 33.6 dba gözüküyor arada bir fark yok gibi? Spider-Man 2 için olan testler.
Her oyunda olmuyor galiba + Sony kendi oyunu ondanda olabilir ben şahsen PS5 sahibi olmasaydım alacak olsam standart alırdım zaten slimde stand yok, soğutma aynı 200gb için değermi orası tartışılır

Her oyunda olmuyor galiba + Sony kendi oyunu ondanda olabilir ben şahsen PS5 sahibi olmasaydım alacak olsam standart alırdım zaten SLI'mde stant yok, soğutma aynı 200GB için değer mi orası tartışılır.

PS5 bende de var 4-5 adamakıllı oyun yüklüyorsun yer hemen doluyor başka oyun indirmek için diğer oyunları hızlıca bitirmen gerekiyor bu durum can sıkıcı Slim almaya değer bence.

Geri
Yukarı