3070 Gaming X Trio Destek Parçası Montajı

xtrax

Kilopat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi kart uzun olduğu için içinden bir de destek parçası çıkıyor. Bu parçayı taktım ama hem görsel olarak hiç hoş durmuyor hem de altta bırakacağım videodaki kadar nizami takmayı beceremedim. Destek lastiği karta değiyor ama çok da destek oluyor gibi gelmedi bana. Bu destek parçasını takmasak ne olur? Kart çok fazla sarkar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakartınızda ekran kartınızı taktığınız pci express slotunda metal koruma var mı ? Eğer varsa gerek yok ama yoksa kart aşağı doğru düşmeye başlayabilir.

Kasana tekme falan atmadığın sürece ekran kartı kolay kolay sarkmaz.
Hayırlı olsun, görseli varsa paylaşabilir misin?
Kasanın yan kapağını açmadan çektim. Resimler hafif karanlık olabilir o yüzden. Teşekkür ederim daha güzeli sizin olsun.
Anakartınızda ekran kartınızı taktığınız pci express slotunda metal koruma var mı ? Eğer varsa gerek yok ama yoksa kart aşağı doğru düşmeye başlayabilir.
Evet pci express metal korumalı.
Çok ağır bir kart olmadığı için takmasanızda olur bence.
Hocam ben 1060'tan bu karda geçtiğim için kart bana çok ağır geldi :)

Dosya Ekleri

• 20201128_164037.jpg
    20201128_164037.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 145
  • 20201128_164000.jpg
    20201128_164000.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 131
Kasanın yan kapağını açmadan çektim. Resimler hafif karanlık olabilir o yüzden. Teşekkür ederim daha güzeli sizin olsun.

İnşallah, bende ufaktan 3070 için para biriktirmeye başladım.
Fotoğraflarda pek bir fark yok gibi gözüküyor sadece kabloyu azıcık yan tarafa almışlar, vidayı iyi sıktıysanız(yalama olmayacak şekilde) bir sorun almaz bence.

Adsız.png

İnşallah, bende ufaktan 3070 için para biriktirmeye başladım.
Fotoğraflarda pek bir fark yok gibi gözüküyor sadece kabloyu azıcık yan tarafa almışlar, vidayı iyi sıktıysanız(yalama olmayacak şekilde) bir sorun almaz bence.

Eki Görüntüle 755055
Tam GEFORCE yazısının başına denk gelen yumuşak bir parça var. Bende o parça burdaki gibi tam sıfıra sıfır bitişik gibi durmuyor. Sanki hafif sıkı değil gibi. Bir sorun teşkil etmez umarım. Olur da kart sarkarsa yine tutar herhalde.

Geri
Yukarı