3070 için INNO3D vs MSI

yrgnoyn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ekran kartımı yenilemeyi düşünüyorum ve aklımda 3070 serisi var. Şimdi değil birkaç ay sonra alacağım kartı birazcık fiyatlara baktım ve INNO3D markasını gördüm. MSI Gigabyte ve INNO markalarından birini almayı düşünüyorum. Sizce daha ucuz olan INNO'yu alınır mı? Yoksa MSI için azıcık daha para koymak daha mı mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
inno3d sağlam ve kaliteli ama Türkiyede çok bilinmeyen bir markadır. Fiyat olarak hangisi daha ucuz ise onu alın. (Bir kaç ay sonra inşallah aynı fiyata bulursunuz) Bu arada bütçe ve işlemci nedir ?

Sıfır 3070 alınmaz şu anda. 13K civarı dediğin modeller. 14-15K'ya gider ikinci elden temiz 3090 alırdım ben olsam.

INNO3D sağlam ve kaliteli ama Türkiye'de çok bilinmeyen bir markadır. Fiyat olarak hangisi daha ucuz ise onu alın. (birkaç ay sonra inşallah aynı fiyata bulursunuz) Bu arada bütçe ve işlemci nedir?

Yani bütçe yok ama 13 14 arası maksimum düşünüyorum şimdilik. İşlemcim 5800x3D

Sıfır 3070 alınmaz şu anda. 13K civarı dediğin modeller. 14-15K'ya gider ikinci elden temiz 3090 alırdım ben olsam.

2. el test sonuçları vs çok anlamadığım için korkuyorum almaktan. Forumda pcbudur diye bir üye buldum fiyatları güzel ve güvenilir gibi geldi güvenilir midir?

Yani bütçe yok ama 13 14 arası maksimum düşünüyorum şimdilik. İşlemcim 5800x3D

2. el test sonuçları vs çok anlamadığım için korkuyorum almaktan. Forumda pcbudur diye bir üye buldum fiyatları güzel ve güvenilir gibi geldi güvenilir midir?
İstanbulda iseniz gelip elden deneyerek alabilirsiniz. Takarım test sistemime oturur kurcalarsınız. Hoşunuza giderse alırsınız. Uzakta iseniz furmark vs. yapıp sonuç atabilirim. İstediğiniz kartı konudan seçip whatsapptan yazabilirsiniz.

Geri
Yukarı