3070 için sistem önerisi

Gokaytosya23

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta olduğu gibi NVIDIA 3070 TUF ekran kartı aldım ama bilgisayar kasmaya başladı. Aşağıda paylaştığım link içinde bilgisayar özelliklerim mevcut sadece ekran kartı değiştirdim. (Valorant ve tarzı oyunlarda FPS çok düşük veriyor, normalde 230 civarları alırken şimdi 144 FPS'in altına düştüğü bile oluyor.)

1. Okuduğum kadarıyla işlemci yetersiz deniliyor. (işlemci önerisi verebilir misiniz?)
  2. Power Supply içinde yetersiz olduğu söyleniyor eğer yetersiz ise öneri verebilir misiniz?

PC HOCASI-GG6 AMD / AMD Ryzen 5 4500 / ASUS DUAL GeForce RTX 2060 OC EVO 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

R5 5600 birde 650W PSU iş görecektir.

R5 5600 bir de 650W PSU iş görecektir.

Linkte paylaştığım PSU alsam yeterli olur mu?

Linkte paylaştığım PSU alsam yeterli olur mu?

Evet iş görecektir ama 100TL daha fazla verip 700W modelini alabilirsiniz hem ilerde bir tık daha üst ekran kartına geçerseniz de kurtarır.
Link

Evet iş görecektir ama 100TL daha fazla verip 700W modelini alabilirsiniz hem ileride bir tık daha üst ekran kartına geçerseniz de kurtarır.
Link

Son sorum senin paylaştığın PSU ile aşağıda paylaştığım PSU arasında çok kaldım. Hangisini uygun görürsün. Çok anlamıyorum PSU'lardan.

Son sorum senin paylaştığın PSU ile aşağıda paylaştığım PSU arasında çok kaldım. Hangisini uygun görürsün. Çok anlamıyorum PSU'lardan.

Ben şahsen FSP alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı