3090 2. el sistem 25 bin TL'ye alınır mı?

• Konuyu başlatan YeL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 1B
Ekran kartı mining'den çıkartılıp sisteme takılmış büyük ihtimal çünkü geri kalan parçalar nereden baksan 6 yıllık. Sistemin sayısal loto gibi olduğunu da söylemeye gerek yok zaten biri diğerini tutmuyor.

Üstte ki öneriyi dinlemeyin. İşlemciyle beraber anakartta değişecek, sıvı soğutma da değişecek ve belleklerde değişecek. Sistemden uzak durmanızı öneririm.
Kqtılıyorum, sistemi düzgün hale getirmek için zaten bir o kadar para harcanması gerekecek.

Ekran kartı mining'den çıkartılıp sisteme takılmış büyük ihtimal çünkü geri kalan parçalar nereden baksan 6 yıllık. Sistemin sayısal loto gibi olduğunu da söylemeye gerek yok zaten biri diğerini tutmuyor.

Üstte ki öneriyi dinlemeyin. İşlemciyle beraber anakartta değişecek, sıvı soğutma da değişecek ve belleklerde değişecek. Sistemden uzak durmanızı öneririm.
Zaten sistemi almayı düşünmüyordum ama fiyatını bu kadar ucuz görünce alınır mı diye bir sormak istedim. Herkese önerileri için teşekkür ederim.

Bana pahalı geldi açıkçası. 2. el RTX 3090'lar uygun fiyata bulunuyor, geri kalan parçaları da halledersin ve daha iyi bir sistem toplanir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı