31000 TL sistem toplama önerisi

Bütçe
31000
Maksimum 32000 diyelim anca o kadar hocam.

Ekran kartını INNO3D 4060 Ti yap en ucuz olandan. RAM'i de Lexar Thor 2x16 CL32 seç.

Birde şu soğutucuyu alırsan tadından yenmez.

İster şimdi al ister 1 ay sonra falan ancak almazsan uzun vade de yakarsın işlemciyi.

Ekran kartını INNO3D 4060 Ti yap en ucuz olandan. RAM'i de Lexar Thor 2x16 CL32 seç.

Birde şu soğutucuyu alırsan tadından yenmez.

İster şimdi al ister 1 ay sonra falan ancak almazsan uzun vade de yakarsın işlemciyi.
Hocam bu ekran kartı markaları bi sorun teşkil etmez mi ?

Hocam bu ekran kartı markaları bi sorun teşkil etmez mi ?
Daha önce hiç bilinmeyen marka kullanmadım o yüzden ön yargılıyım

Hocam bu ekran kartı markaları bir sorun teşkil etmez mi?

Daha önce hiç bilinmeyen marka kullanmadım o yüzden ön yargılıyım

INNO3D güzel markadır hocam. Türkiye de popülerliği az sadece. Soğutması da zaten yeterli 4000 serisi için. Bu tarz kartlarda markaya bakmaya gerek yok.

Anladım hocam işlemciyi 7600X çekmeye gerek var mı yoksa yeterli olur mu ben 3 4 sene kullanmayı düşünüyorum.

Gerek yok. Ona yapacağın bütçeyi farklı bir şeye upgrade olarak kullanabiliriz. Siz bütçenizin maksimum 32 olduğuna emin misiniz? Ona göre öneriler değişecek. :D

Hocam zorlasak 33 olur bir ihtimal almışken beni bayağı bir süre götürecek bir sistem istiyorum o yüzden 1000 TL daha arttırabilirim 🙂

O zaman sistemin SSD'yi Legend 850 yapın. Diğer değişiklikleri belirttiğim gibi yine.

Bir de şu soğutucuyu alırsan tadından yenmez.

Bu şekilde al.
Total'de 33K falan tutuyor.

Bu şekilde al.
Total'de 33K falan tutuyor.
34 k tutuyor hocam olmadı soğutucuyu 1 ay sonra alırım

Geri
Yukarı