League of legends Rp ile hangi şampiyonu açmalıyım?

Bence RP ile şampiyon açmamalısın. Biraz oyna, IP ile al. Hangi şampiyonu alacağına da kendine göre karar ver. Hangisini seversen onu al.

Dediğim gibi, kendin karar verirsen daha iyi olur. Mesela ben Ashe'i severim, sen Caitlyn'i. Sen Ashe oynayamazsın, ben de Caitlyn oynayamam. Önce 1-2 hafta bedava şampiyonları dene, sonra sevdiklerini al. İlla öneri istiyorsan da Ashe, Caitlyn, Katarina, Lux, Soraka falan oynuyordum ben.

Oyunda yeniyim senin tavsiye edeceğin bir şampiyon var mı?

Hangi koridorda daha çok oynuyorsun? Nerde oynamayı seviyorsun? Daha önce kimlerle oynadın? Kimler açık sende :) Bu sorunun kesin değil hiç cevabı düzgün verilmez. Sonuçta bütün şampiyonlar eş değer birbirine, hepsinin bi görevi var.
Caithlyn'le arakdaşım harikalar yaratırken ben oynayamıyorum, ama fena twitch oynuyorum :) Yada ashe oynuyorum. Garen, Renekton, Jax top koridorda iyi oynadıklarım. Tyrandemere jung olarak iyiyim vs.
Herkes aynı şekilde oynayamadığı için ücretsizler üzerinden gidip beğendiğin heroları açmanı tavsiye ederim.

Hangi koridorda daha çok oynuyorsun? Nerde oynamayı seviyorsun? Daha önce kimlerle oynadın? Kimler açık sende :) Bu sorunun kesin değil hiç cevabı düzgün verilmez. Sonuçta bütün şampiyonlar eş değer birbirine, hepsinin bi görevi var.
Caithlyn'le arakdaşım harikalar yaratırken ben oynayamıyorum, ama fena twitch oynuyorum :) Yada ashe oynuyorum. Garen, Renekton, Jax top koridorda iyi oynadıklarım. Tyrandemere jung olarak iyiyim vs.
Herkes aynı şekilde oynayamadığı için ücretsizler üzerinden gidip beğendiğin heroları açmanı tavsiye ederim.
Hocam şuana kadar hep orta koridorda oynadım bundan sonrada öyle yaparım herhalde.

Büyücü istiyorsunuz yani? Önerebileceğim çok var.

Orianna çok zevklidir. Topu ile harikalar yaratabilirsin.
Lissandra keza öyle. "e" yeteneği ile kaçmak çok eğlencelidir.
Ahri bir o kadar zor ama uçmalı kaçmalıdır seversiniz.
Fizz "e" yeteneğini öğrenmesi zor olsa da o da en uçan kaçan şampiyondur.
Viktor'u da öneririm. Onun da "e"sinin vurduğu hasara gözünüz inanmaz.
Başlangıç seviyesinde olduğunuza göre sonuç olarak size "Orianna" öneriyorum.

Hocam orta koridorda Master Yi iyi gidiyor gibi. :)

rYt4sUw.jpg
http://i.imgur.com/rYt4sUw.jpg

Daha önce de dediğimiz gibi, sen belki Master Yi oynayamazsın, belki de Orianna oynayamazsın. Bedava hero'ları deneyip kendin karar ver.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı