32" 2K Monitör Tavsiyesi

Güzel duruyor bunu da listeye aldım, teşekkürler öneri için

34 inçlerin biraz uzunlamasına olması gariptir bana pek ilgi çekici gelmiyor, 😄 önerin için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhaba, benim notebook ile evde çalışırken ek bir monitöre ihtiyacım var, hem oyun hem iş için kullanacağım. IPS olmasını istiyorum çünkü çalışırken renkler önemli bakınca seçebilmem lazım, yüksek prodüksiyonlu oyunları oynamayı da seviyorum (ancak CS:GO, Valorant vs pek oynamadığım için gecikme ya da aşırı Hz takıntım yok)

Aradığım özellikler,
- 32"
- 2K.
- Curved-düz fark etmez.
- 144HZ-160Hz arası tazeleme oranı.
- IPS olursa daha iyi olur renk aralığından dolayı.

-Fiyat konusunda çok uçmak istemiyorum F/P olursa tercihimdir, bütçem kafamda 8K civarı 9K yı çok aşmak istemiyorum, şimdiden herkese teşekkürler.

VA panel ama renkleri güzel veriyor.

Ne 65'i hocam Lenovo 144, Samsung 165 Hz.

Pardon yanlış incelemeyi izlemişim, aldım değerlendirme listeme 😅

MSI Optix AG321CQR bakabilirsin geçen ay 4K'ya almıştım F/P olarak gayet güzel.

Vallahi iyi fiyata almışsın şimdi biraz yükselmiş, ben biraz daha koyup geniş renk Gamut'una sahip bir şeyler almak istiyorum

GM32 modelimizi incelemenizi öneririm. Mağazada teşhirde görebilirsiniz.
Şuan yaklaşık aynı özelliklerde iki monitör seçeneğim var GM32'yi gerçekten beğendim, yakın zamanda acaba bir kampanyası olur mu acaba 😅 geçen aydan 1700tl zamlanmış en son 😄

Son düzenleme:
Pardon yanlış incelemeyi izlemişim, aldım değerlendirme listeme 😅

Vallahi iyi fiyata almışsın şimdi biraz yükselmiş, ben biraz daha koyup geniş renk Gamut'una sahip bir şeyler almak istiyorum

Şuan yaklaşık aynı özelliklerde iki monitör seçeneğim var GM32'yi gerçekten beğendim, yakın zamanda acaba bir kampanyası olur mu acaba 😅 geçen aydan 1700tl zamlanmış en son 😄
Malesef bir indirim olmayacak, bu en dip fiyatı, kur çok artmadığı sürece bu fiyatta tutmaya çalışacağız.

Geri
Yukarı