2K 32" monitör tavsiyesi

Bu modeli ben de beğenmiştim ama diğer arkadaş renk gamutunun çok kötü olduğunu falan yazınca tereddüte düştüm.

Tavsiyem AOC alacagına LG alman olur. En azından LG monitörün incelemesi var. Response Time degerleri gayet iyi TN panelden farksız. 9.0 puanı TN paneller anca alıyor. Kavisli ekran degil, Uzaktan falan bakarak mı oynuyorsunuz? Uzaktan bakıyorsanız kavise hiç gerek yok. Dümdüz karşıdan bakıyorsanız VA panelde renklerde bozulmaz. Response time iyi. Siyah tekdüzeligi iyi, Fiyat uygun. Bence alınabilir. Biraz daha araştırın başka model yoksa bunu alın. Renk gamutu mevzusuna takılmayın bence LG'nin renk ayarlama sistemi çok iyi. Her türlü güzel, begenecegin bir görüntüyü yakalarsın ayarlarla. Satıcısıda amazon. Begenmezseniz iade edersiniz.
Edit: Gigabyte G34WQC Review bu monitörde güzel ama incehesapta 5000 TL.
Edit: https://www.epey.com/monitor/asus-rog-strix-xg32vqr.html Asus ROG seriside üzmez ama en az ghosting LG'de olur en hızlı olan LG ve en ucuz olanda LG.

Son düzenleme:
Tavsiyem AOC alacagına LG alman olur. En azından LG monitörün incelemesi var. Response Time degerleri gayet iyi TN panelden farksız. 9.0 puanı TN paneller anca alıyor. Kavisli ekran degil, Uzaktan falan bakarak mı oynuyorsunuz? Uzaktan bakıyorsanız kavise hiç gerek yok. Dümdüz karşıdan bakıyorsanız VA panelde renklerde bozulmaz. Response time iyi. Siyah tekdüzeligi iyi, Fiyat uygun. Bence alınabilir. Biraz daha araştırın başka model yoksa bunu alın. Renk gamutu mevzusuna takılmayın bence LG'nin renk ayarlama sistemi çok iyi. Her türlü güzel, begenecegin bir görüntüyü yakalarsın ayarlarla. Satıcısıda amazon. Begenmezseniz iade edersiniz.
Edit: Gigabyte G34WQC Review bu monitörde güzel ama incehesapta 5000 TL.
Edit: https://www.epey.com/monitor/asus-rog-strix-xg32vqr.html Asus ROG seriside üzmez ama en az ghosting LG'de olur en hızlı olan LG ve en ucuz olanda LG.

Linkteki sitede karşılaştırma yaptığımda kazanan LG modeli oluyor. Benim için de kazanan taraf LG 32GK850G-B modeli oldu diyebilirim.

Yine de bu fiyat bandında daha iyisi var mı iyice araştırmak istiyorum. Mağazaların listelerinde çok az ürün var. Normalde de böyle mi yoksa stok mu yok anlamadım.

Bana mı soruyorsun başkasına mi ? .
Eğer bana soruyor san ben bu modeli kullanıyorum .https://www.incehesap.com/lg-ultragear-27gn880-b-27-ergo-nano-ips-qhd-gaming-monitor-fiyati-47321/
Bir de şöyle bir model var .
Panel aynı ama il çıkan model .
Panelleri nasıl aynı? Neye dayanarak söylüyorsun?

LG 32gk850g-b modeline aynı fiyat bandında alternatif var mı?
Edit: Bu monitör OC ile 165Hz'e çıkabiliyor. Bu bana bir şey kaybettirir mi?
Edit 2:
Uzun araştırmalar sonucunda Samsung Odyssey G7 LC32G75TQSMXUF model monitörü satın almaya karar verdim. Maddi açıdan beni zorlayacak fakat monitörü ben yatırım olarak görüyorum. Almışken bütçem izin verdiğince en iyisini almak isterim her zaman.
Rtings tarafından 2021 ilkbaharında en iyi oyuncu monitörü seçilmiş. Linkten ürünün detaylı incelemesine ulaşılabilir.
Ürünü teslim aldıktan sonra tecrübelerimi paylaşmaya çalışacağım.
Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
LG 32gk850g-b modeline aynı fiyat bandında alternatif var mı?
Edit: Bu monitör OC ile 165Hz'e çıkabiliyor. Bu bana bir şey kaybettirir mi?
Edit 2:
Uzun araştırmalar sonucunda Samsung Odyssey G7 LC32G75TQSMXUF model monitörü satın almaya karar verdim. Maddi açıdan beni zorlayacak fakat monitörü ben yatırım olarak görüyorum. Almışken bütçem izin verdiğince en iyisini almak isterim her zaman.
Rtings tarafından 2021 ilkbaharında en iyi oyuncu monitörü seçilmiş. Linkten ürünün detaylı incelemesine ulaşılabilir.
Ürünü teslim aldıktan sonra tecrübelerimi paylaşmaya çalışacağım.
Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Hocam hayırlı olsun. Yorumlarınızı bekliyorum. İkisi arasında fiyatından dolayı lg yi almıştım. Bakalım 2 seneye yeni teknolojiler gelir illaki.

Yeni konular

Geri
Yukarı