32 GB iPhone 7 vs 128 GB'i Phone 6 vs 16 GB iPhone 6S

Aynı durumdayım. 2016 SE kullanıyorum. Ekranı büyütmek istiyorum. Renk takıntım var. Siyah istiyorum ama 7'nin siyahı hiç güzel değil. 6s space gray çok iyi. Telefon kullanımım da sosyal ağ ve mesajlardan ibaret. İhtiyaç fazlasını sevmem. Öyle olunca da 6s bakıyorum.

Tabi 6s dediğimiz de 5 yıllık telefon. Zaten hiçbiri sıfır fiyatını haketmiyor. Temiz ve 1 ay bile olsa resmi garantili, ortalama 1.400 TL gibi rakama bulsam alacağım. Tabi telefon eski olunca ve fiyatlar da pek iç açıcı olmayınca durum kolay olmuyor.

Bence bunları hiçbiri mantıklı seçim değil alacaksanız iPhone SE 2020 alın ama bu fiyatlarda Android almanızı öneririm bu telefonlar çünkü çok eski.

Bir kere16 gb direkt elenmeli kesinlikle ve kesinlikle yetmeyecektir. 128 gb da olsa iphone 6 çoook geride kaldı o da tatmin etmeyecektir. İphone 7 hala çok hızlı ve kalburüstü bir cihaz. Depolamada 32 gb gibi yeterli sayılabilecek bir seviyede. Tercihiniz kesinlikle iphone 7 olmalı diğer seçeneklere bakmayın bile.

Aynı durumdayım. 2016 SE kullanıyorum. Ekranı büyütmek istiyorum. Renk takıntım var. Siyah istiyorum ama 7'nin siyahı hiç güzel değil. 6s space gray çok iyi. Telefon kullanımım da sosyal ağ ve mesajlardan ibaret. İhtiyaç fazlasını sevmem. Öyle olunca da 6s bakıyorum.

Tabi 6s dediğimiz de 5 yıllık telefon. Zaten hiçbiri sıfır fiyatını haketmiyor. Temiz ve 1 ay bile olsa resmi garantili, ortalama 1.400 TL gibi rakama bulsam alacağım. Tabi telefon eski olunca ve fiyatlar da pek iç açıcı olmayınca durum kolay olmuyor.

7 Jet Black kullanıyorum. Çok kolay çizilmesi dışında çok güzel duruyor. Zevklerimiz ayrı olabilir ancak kesinlikle kötü gözükmüyor sen yeterince beğenmesen de.
İ Phone 7 32 GB almaya karar verdim.
Tüm yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Mantıklı bir karar almışsınız. Zaten 2021'de 6 serisinin tamamen güncellemeleri bitecekti. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı