3200 TL 27' 2K monitör önerisi

Bütçe
3200

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bilgisayarım birkaç gün önce geldi ve ben hala monitör almadım. Bütçemi daha da arttırdım ve 3000 lira yaptım, 3200 liraya da zorlayabilirim. 2K çözünürlükte 27 inç bir monitör öneriniz var mı? Genel olarak hikaye oyunları oynuyorum, IPS ve VA panel benim için daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarım birkaç gün önce geldi ve ben hala monitör almadım. Bütçemi daha da arttırdım ve 3000 lira yaptım, 3200 liraya da zorlayabilirim. 2K çözünürlükte 27 inç bir monitör öneriniz var mı? Genel olarak hikaye oyunları oynuyorum, IPS ve VA panel benim için daha iyi olur.
Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWMXUF 27" 1ms WQHD Freesync Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe veya Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms QHD FreeSync QLED Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe . 2. attığım seçeneğin daha iyi özellikleri var.

İndirime girmiş ve güzel monitördür.

Çevremde Viewsonic ile sıkıntı yaşayanlar çok fazla, biliyorum markaya göre yargılamak doğru değil ancak pek güvenemedim.
2. attığım monitörle aynı fiyat neredeyse MSI monitör ve karşılaştırması: Samsung LC27HG70QQMXUF (C27HG70) - MSI Optix G27CQ4 Karşılaştırması - Epey çok kesin bir karşılaştırma değil fakat seçmenizde yararı dokunabilir.
Karar veremedim, hangisi daha iyi ?

Geri
Yukarı