330 TL hikayesi iyi oyun tavsiyesi

DönerMustafa18

Hectopat
Daha fazla  
Selam, Steam cüzdanımda biriken iadelerimden kalan 335 TL var. Şu an Days Gone ve RDR 2 oynamaktayım. Çok güzel indirimler mevcut Steam'da, hikayesi güzel mümkünse tek oyunculu oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Kütüphanemi yazıyorum aşağıya. Şimdiden teşekkürler.

1.PNG

2.PNG

3.PNG

Hayali konu açmaktan ban yememek için şöyle parayı da paylaşma gereği duydum :)

x.PNG

Yakın zamanda çıkacak olan Stalker 2 veya The Last of Us part 1 için beklemeli miyim yoksa? TLOU indirime girer diye düşünüyorum.

Girse de fazla yüksek bir indirim oranı alacağını sanmıyorum. Size kalmış. Hikayesi güzel TWD: Telltale paketi, Disco Elysium, Detroit öneririm. Ek olarak Yuppie Psycho, DUSK, Cozy Grove oyunlarına bakabilirsiniz. Dediklerimin hiçbiri kütüphanede yok yanlış görmediysem.

Oraya bir GoW yakışır ayrıca CP2077, Far Cry 3, Batman serisi, CoD MW 1-2-3, Tomb Raider, serisi, Disco Elysium, Hades, Divinity original sin 2, 20 lira daha çıkarsanız da Uncharted. Saygılar.

Last of Us Etail'de 475₺'ye indi eğer almayı düşünüyorsanız, çıktıktan sonra bile yaz indirimlerine kadar bi' indirim alacağını sanmıyorum.

Stalker 2 için işler karışık, Aralık 2023'e kadar ertelendi proje şimdilik. Rusya-Ukrayna savaşından dolayı ilerlemeler çok zayıfladı. Ön sipariş ücretlerinin iade edileceği söyleniyordu, ne zaman çıkar bilinmez.

Hikayeli oyun olarak Witcher 2'yi öneririm.

Kesinlikle Mass Effect serisi. İlk 3 oyun harikadır. Bugüne kadar 4 defa bitirdim baştan sonra ve ara ara da oynamayı düşünüyorum hala. Andromeda isimli oyununu oynamadım ama gördüğüm kadarıyla pek beğenilmiyor. Bir de legendary edition olarak yeniden piyasaya sürüldü. Fakat ben normal sürümleri tercih ediyorum. Grafikleri günümüze göre tabii ki eski ama hikaye o kadar sürükleyici ki grafik geri planda kalıyor. Askeri bilim kurgu türünde bir seri.

Yeni konular

Geri
Yukarı