330 TL hikayesi iyi oyun tavsiyesi

Konudan bağımsız v rising nasıl beğendiniz mi ?
60 saate yakın oynadım. Güzel oyun ama çok yavaş ilerliyor. Metin 2 ve LoL birleşimi bir oyun olmuş. 60 saat boyunca aynı şeyler tekrar ediyor, can sıkıcı bir durum.

Detroit ve GoW akar hocam.
GoW'ı PS3te oynamıştım, pek sarmadı beni GoW dünyası. Seveni çok orası ayrı ama benim pek ilgimi çekmedi. Detroit ilgimi çekti, güzele benziyor.

Oraya bir GoW yakışır ayrıca CP2077, Far Cry 3, Batman serisi, CoD MW 1-2-3, Tomb Raider, serisi, Disco Elysium, Hades, Divinity original sin 2, 20 lira daha çıkarsanız da Uncharted. Saygılar.

GoW pek sarmadı, zamanında konsoldan oynamıştım. CP2077 de arkadaşın bilgisayarda oynama şansım oldu ama GTA 5'i bititmiş biri olarak pek sevemedim. Dünyası sarmadı, yapay zekası da yerlerleydi, pek zevk alamadım oynarken. CoD ve Battfield'in çoğu oyununu oynadım çocukken. Bayacak dereceye geldi, geçen ay Steam'den EA Play'in 8 TL'ye oyunlarını aldım. BF1'in hikayesi çok iyiydi. Ama oynadım bitirdim. Uçak görevleri dışında 😁 Disco Elysium güzele benziyor, not aldım bakacağım yarın gün içerisinde. Divinity ve Hades de pek tatlı gelmedi gözüme. Ama onlara da vakit ayıracağım yarın çok teşekkür ederim. Uncharted çok pahalı 😅 Tek bir oyuna o kadar vermek yerine birkaç tane oyun almak daha mantıklı geldi.

Last of Us Etail'de 475₺'ye indi eğer almayı düşünüyorsanız, çıktıktan sonra bile yaz indirimlerine kadar bi' indirim alacağını sanmıyorum.

Stalker 2 için işler karışık, Aralık 2023'e kadar ertelendi proje şimdilik. Rusya-Ukrayna savaşından dolayı ilerlemeler çok zayıfladı. Ön sipariş ücretlerinin iade edileceği söyleniyordu, ne zaman çıkar bilinmez.

Hikayeli oyun olarak Witcher 2'yi öneririm.
Stalker 2 baya güzel duruyor, umarım Metro serisi tadında bir oyun olur. Metro serisinden sonra uzun süre fps oynamadım. Oynadığım hiçbir oyun sarmadı. Stalker 2 bu beklentimi karşılayacak gibi duruyor. Ama dediğiniz gibi ertelenedebilir.

Arşivde zaten witcher 3 var, çok da zevk alarak oynadım. Zamanında korsan bitirdiğimden, öğrenciydim o zamanlar, orijinal alarak firmaya destek olma amaçlı aldım. Yeni gelen grafik güncellemeri ile yeniden bir oynama niyetine girdim ama önce Days Gone ve RDR2 bitirme niyetindeyim. Witcher 2yi de listeme ekledim. Ona da vakit ayıracağım. Çok teşekkürler.

2sini de oynadım. Hatta miles morales remastered olanına göre bir tık daha tatlı geldi rtx ve dlss ile ama GoW için bir yorum yapamacağım. Pek ısınamadım.

Kesinlikle Mass Effect serisi. İlk 3 oyun harikadır. Bugüne kadar 4 defa bitirdim baştan sonra ve ara ara da oynamayı düşünüyorum hala. Andromeda isimli oyununu oynamadım ama gördüğüm kadarıyla pek beğenilmiyor. Bir de legendary edition olarak yeniden piyasaya sürüldü. Fakat ben normal sürümleri tercih ediyorum. Grafikleri günümüze göre tabii ki eski ama hikaye o kadar sürükleyici ki grafik geri planda kalıyor. Askeri bilim kurgu türünde bir seri.
EA Play'in oyun paketinde vardı mass effect serisi. Hiç bakmamıştım. Yarın bir bakayım, indirimdeyse ve beğenirsem alayım hemen.

Son düzenleme:
Last of Us Etail'de 475₺'ye indi eğer almayı düşünüyorsanız, çıktıktan sonra bile yaz indirimlerine kadar bi' indirim alacağını sanmıyorum.

Stalker 2 için işler karışık, aralık 2023'e kadar ertelendi proje şimdilik. Rusya-Ukrayna savaşından dolayı ilerlemeler çok zayıfladı. Ön sipariş ücretlerinin iade edileceği söyleniyordu, ne zaman çıkar bilinmez.

Hikayeli oyun olarak Witcher 2'yi öneririm.

Arkadaş 330 TL demiş hocam.

60 saate yakın oynadım. Güzel oyun ama çok yavaş ilerliyor. Metin2 ve LoL birleşimi bir oyun olmuş. 60 saat boyunca aynı şeyler tekrar ediyor, can sıkıcı bir durum.

GoW'ı PS3'te oynamıştım, pek sarmadı beni GoW dünyası. Seveni çok orası ayrı ama benim pek ilgimi çekmedi. Detroit ilgimi çekti, güzele benziyor.

GoW pek sarmadı, zamanında konsoldan oynamıştım. CP2077 de arkadaşın bilgisayarda oynama şansım oldu ama GTA 5'i bititmiş biri olarak pek sevemedim. Dünyası sarmadı, yapay zekası da yerlerleydi, pek zevk alamadım oynarken. CoD ve Battfield'in çoğu oyununu oynadım çocukken. Bayacak dereceye geldi, geçen ay Steam'den EA Play'in 8 TL'ye oyunlarını aldım. BF1'in hikayesi çok iyiydi. Ama oynadım bitirdim. Uçak görevleri dışında 😁 Disco Elysium güzele benziyor, not aldım bakacağım yarın gün içerisinde. Divinity ve Hades de pek tatlı gelmedi gözüme. Ama onlara da vakit ayıracağım yarın çok teşekkür ederim. Uncharted çok pahalı 😅 tek bir oyuna o kadar vermek yerine birkaç tane oyun almak daha mantıklı geldi.

Stalker 2 bayağı güzel duruyor, umarım metro serisi tadında bir oyun olur. Metro serisinden sonra uzun süre FPS oynamadım. Oynadığım hiçbir oyun sarmadı. Stalker 2 bu beklentimi karşılayacak gibi duruyor. Ama dediğiniz gibi ertelenedebilir.

Arşivde zaten Witcher 3 var, çok da zevk alarak oynadım. Zamanında korsan bitirdiğimden, öğrenciydim o zamanlar, orijinal alarak firmaya destek olma amaçlı aldım. Yeni gelen grafik güncellemeri ile yeniden bir oynama niyetine girdim ama önce Days Gone ve RDR2 bitirme niyetindeyim. Witcher 2'yi de listeme ekledim. Ona da vakit ayıracağım. Çok teşekkürler.

İkisini de oynadım. Hatta Miles Morales Remastered olanına göre bir tık daha tatlı geldi RTX ve DLSS ile ama GoW için bir yorum yapamayacağım. Pek ısınamadım.

EA Play'in oyun paketinde vardı Mass Effect serisi. Hiç bakmamıştım. Yarın bir bakayım, indirimdeyse ve beğenirsem alayım hemen.

Nasıl isterseniz hocam ama divinty ve Hades'e bir şans verin bence (bende ön yargılıydım bu tarz oyunlara karşı ama hikayeleri çok sağlam :D)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Nasıl isterseniz hocam ama divinty ve Hades'e bir şans verin bence (bende ön yargılıydım bu tarz oyunlara karşı ama hikayeleri çok sağlam :D)

Baktım baya ama aşırı diyalog dolu oyunlar. Bir de Torchlight 2 ve 3'ü yeni oynamış biri olarak anımsattı. Grafikleri baya tatlı duruyor ama diyaloglar gözümü korkutmadı değil. Hadeste de Türkçe yama göremedim nette, oyunun kendisi de desteklemiyor. İngilizcem çok iyi değil pek bir şey anlayamam gibime geldi.

The Witcher 2'ye bakım oda pek tatlı gelmedi gözüme, oynanış ve grafik açısından. Kütüphanemde 3 var zaten, baya da uzun soluklu bir oyundu. Witcher serisine doydum gibi.

God of War + Divinity Original Sin 2 + Horizon Zero Dawn paketi yapabilirsiniz. Veya sadece Uncharted serisini alabilirsiniz.
Horizon Zero Down baya hoşuma gitti aldım, teşekkürler.

Hadesi aldım hocam.

Son düzenleme:
Baktım bayağı ama aşırı diyalog dolu oyunlar. Bir de torchlight 2 ve 3'ü yeni oynamış biri olarak anımsattı. Grafikleri bayağı tatlı duruyor ama diyaloglar gözümü korkutmadı değil. Hades'te de Türkçe yama göremedim nette, oyunun kendisi de desteklemiyor. İngilizcem çok iyi değil pek bir şey anlayamam gibime geldi.

The Witcher 2'ye bakım oda pek tatlı gelmedi gözüme, oynanış ve grafik açısından. Kütüphanemde 3 var zaten, bayağı da uzun soluklu bir oyundu. Witcher serisine doydum gibi.

Horizon Zero Dawn bayağı hoşuma gitti aldım, teşekkürler.

Hades'i aldım hocam.

Hayırlı olsun hocam seversiniz umarım :)

Selam, Steam cüzdanımda biriken iadelerimden kalan 335 TL var. Şu an Days Gone ve RDR 2 oynamaktayım. Çok güzel indirimler mevcut Steam'da, hikayesi güzel mümkünse tek oyunculu oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Kütüphanemi yazıyorum aşağıya. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1615046

Eki Görüntüle 1615047

Eki Görüntüle 1615048

Hayali konu açmaktan ban yememek için şöyle parayı da paylaşma gereği duydum :)

Eki Görüntüle 1615049

Yakın zamanda çıkacak olan Stalker 2 veya The Last of Us part 1 için beklemeli miyim yoksa? TLOU indirime girer diye düşünüyorum.
CoD MW serisi.

Geri
Yukarı