34 Mbps kabloya 35 Mbps verirsek ne olur?

lawny

Decapat
Makaleler
3
Arkadaşlar selam. Bir arkadaşımın evine internet taktırıcaz fakat altyapısı 34 Mbps destekliyor. İnternet sağlayacısın da ise 34 değil 35 Mbps paketten var. Müşteri hizmetlerini arayınca eğer 35 Mbps takarsak arada takılmalar ve kesilmeler olabilir ama emin değilim dedi. Siz ne diyorsunuz sıkıntı yaşar mıyız?

Arkadaşlar selam. Bir arkadaşımın evine internet taktırıcaz fakat altyapısı 34 Mbps destekliyor. İnternet sağlayacısın da ise 34 değil 35 Mbps paketten var. Müşteri hizmetlerini arayınca eğer 35 Mbps takarsak arada takılmalar ve kesilmeler olabilir ama emin değilim dedi. Siz ne diyorsunuz sıkıntı yaşar mıyız?

Bildiğim kadarıyla 35 Mbps kablo olmaz minimum 100 oluyor diye biliyorum. Eğer doğruysa bildiğim bir sorun olmaz.

Bildiğim kadarıyla 35 Mbps kablo olmaz minimum 100 oluyor diye biliyorum. Eğer doğruysa bildiğim bir sorun olmaz.

Bilmiyorum müşteri hizmetleri altyapınız 34 Mbps destekliyor dedi.

Bence yaşarsınız, riske girmeye gerek yok ama arkadaş diyorsa ben böyle de kullanırım o zaman ver gitsin.

Paket değişimi işlemi kolay oluyorsa ve paketten pakete taahhüt sorunu olmadan geçilebiliyorsa denemeye değer diye düşünüyorum.

Bilmiyorum müşteri hizmetleri altyapınız 34 Mbps destekliyor dedi.

Paket değişimi işlemi kolay oluyorsa ve paketten pakete taahhüt sorunu olmadan geçilebiliyorsa denemeye değer diye düşünüyorum.

Kablo derken Ethernet kablosu sanmıştım ben altyapınızın çok üstünde bir tarife kullanırsanız eğer sık kopmalar meydana gelir ama 34'lük altyapıda 35 Mbps internet kullanmanız bir sorun teşkil etmez diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı