340 TL'ye Corsair HS35 alınır mı?

Hocam merhaba kulaklığın mikrofonu nasıldır acaba? İncelemelerde çok kötü gibi de bende Gaming gecesinden aldım 340'a iptal edeyim mi?
Rampage Drop Plus mikrofonu çok iyi ama ses kalitesi, malzeme olarak geride kalıyordur. Bu ikisi var bu bütçede. İhtiyacınız ne ise onu alın. Genel olarak HS35, mikrofon çok iyi olsun öbür özellikler yeter diyorsanız Rampage Drop Plus.

Konfor olarak bence rahat. 7-8 saat aralıksız kullanımda beni çok rahatsız etmedi. Fakat çıkardığımda saçımın ortası ezilmiş gibi oluyor (görünüş olarak).

Ses kalitesi de beni tatmin ediyor. Müzik performansı ise kötü değil beni tatmin etti.

Corsair HS35 mikrofonu kötü diyorlar doğru mu almayı düşünüyorum.

@Blax4 Mikrofonu çok iyi değil fakat benim işimi görüyor. Oyunlarda sesim net ve temiz gidiyor. Başka ne isteyebilirim ki zaten? Benim işimi görüyor kısacası. Siz de eğer kayıt falan yapmıyorsanız sizin de işinizi göreceğini düşünüyorum. Bence alınır.

@Blax4 mikrofonu çok iyi değil fakat benim işimi görüyor. Oyunlarda sesim net ve temiz gidiyor. Başka ne isteyebilirim ki zaten? Benim işimi görüyor kısacası. Siz de eğer kayıt falan yapmıyorsanız sizin de işinizi göreceğini düşünüyorum. Bence alınır.

Benim için önemli olan konfor ve kalite bir de müzik dinlerken 150₺'lik kulakliklardan iyi olsun kafi.

Bu fiyat çok fazla bu kulaklığa, ederi bundan çok daha düşük 200TL olduğu dönem vardı. Düşük markaların bu fiyat banında olan ürünleri büyük ihtimalle bundan daha kullanışlıdır.

@Blax4 mikrofonu çok iyi değil fakat benim işimi görüyor. Oyunlarda sesim net ve temiz gidiyor. Başka ne isteyebilirim ki zaten? Benim işimi görüyor kısacası. Siz de eğer kayıt falan yapmıyorsanız sizin de işinizi göreceğini düşünüyorum. Bence alınır.

Genellikle oyun oynuyorum sesim net gitsin cızırtı olmasın yeter.

Bu fiyat çok fazla bu kulaklığa, ederi bundan çok daha düşük 200TL olduğu dönem vardı. Düşük markaların bu fiyat banında olan ürünleri büyük ihtimalle bundan daha kullanışlıdır.
Bu fiyata değmez olduğu doğru ama yapcak bir şey yok. O bütçede çok iyi kulaklık yok zaten birkaç tane dışında.

Ben öneririm arkadaşlar. 340 TL'ye daha iyi bir kulaklık alınabileceğini sanmıyorum. Mikrofonu oyunlarda temiz, net ve cızırtısız ses veriyor. @Blax4

Yeni konular

Geri
Yukarı