3400G APU sistem toplama

Bütçe
3600-3700
İnsanlar bütçe veriyor ki ona göre sistem toplansın alabileyim. Bu sistemi alabilmesi için 3 ay sanayi de asgari ücret ile çalışması lazım.

Attığım sistem evet biraz pahalı oldu ama oyun oynamak istiyorsa bunun altında pek mümkün değil.
Hazır sistemlere bakmasını öneririm ama onlardan da ben pek performans beklemiyorum açıkçası
İnsanlar bütçe veriyor ki ona göre sistem toplansın alabileyim. Bu sistemi alabilmesi için 3 ay sanayi de asgari ücret ile çalışması lazım.
RAM'leri hiç söylemiyorum en az 3000 TL.

Attığım RAM 1200 TL. Az salla

Attığım sistem evet biraz pahalı oldu ama oyun oynamak istiyorsa bunun altında pek mümkün değil.
Hazır sistemlere bakmasını öneririm ama onlardan da ben pek performans beklemiyorum açıkçası.

Gerçekten mi peki insanlar neden APU bir işlemci öneriyor doğru konfigürasyon ile RDR 2 bile oynayabilir arkadaş o işlemci ile.

Gerçekten mi peki insanlar neden APU bir işlemci öneriyor doğru konfigürasyon ile RDR 2 bile oynayabilir arkadaş o işlemci ile.

Bu dolar kurunda o kadar mümkün değil.
Türkiye'de yaşıyoruz Amerika da değil.

Uygun yapmasını nasıl bekliyorsun?
Uygun yaparsa RAM 8 GB olur, HDD olmaz tekrar önereceğim bekle.

Hazır sistemlere bakmasını öneririm ama onlardan da ben pek performans beklemiyorum açıkçası.

Attığım RAM 1200 TL. Az salla.

Zaten bütçeyi geçmişsin ama niyeyse 4400 MHz RAM atıp 4000 MHz RAM linki atabiliyorsun.
Bu dolar kurunda o kadar mümkün değil.
Türkiye'de yaşıyoruz Amerika da değil.

Uygun yapmasını nasıl bekliyorsun?
Uygun yaparsa RAM 8 GB olur, HDD olmaz tekrar önereceğim bekle.

Bu sistem RDR 2 açabilir.

RAM 2X 3600 TL.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba. Ben sistem toplamak istiyorum. Normalde 5.000 liraya 1660 Super'li alacaktım fakat fiyatlar ortada. Ben de APU toplamaya karar verdim. Bana 3700 lirayı geçmeyecek 3400G APU işlemcili bir bilgisayar toplayabilir misiniz? (işlemci 3400G PRO veya 3200G de olabilir.)

İşlemci: 3400 g 1500TL
Anakart: Gigabyte B450M H 3600MHz 576TL

PSU: COOLER MASTER Elite V4 500W 80+ 120mm Fanlı PSU

RAM: G.Skill 16 GB (2x8GB) 3600MHz CL18 DDR4 Dual Kit RAM 842TL​

M.2 SSD: Samsung 250 GB 576TL​

HDD: 1 TB 336TL​

Kasa: Power Boost VK-G3621C Mid Tower Kasa 340TL​

Ekran kartı olmadığını unuttum.

Son düzenleme:
İşlemci: 3400 g
Anakart:

Gigabyte B450M H 3600MHz 576TL​

Ekran kartı:

MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI 4GT OC 4GB 128 bit 1500TL​

RAM:

G.Skill 16 GB (2x8GB) Ripjaws V siyah 3600MHz CL18 DDR4 Dual kit RAM 842TL​

M.2 SSD: Samsung 250 GB 576TL.
HDD: 1 TB 336TL.
Kasa:

Power Boost VK-G3621C Rainbow mesh abs USB 3.0 siyah mid Tower kasa 340TL​

PSU? Düşük bütçede M.2 SSD alınmaz hele 570 TL'ye. İşlemci neden 3400G bu arada zaten ekran kartı var.

Ve M.2 SSD lazım çünkü sistem çok iyi değil enazından onun sayesinde biraz günü kurtarmış olur.

Oyun için aşırı gereksiz bütçe dağılımını yapamıyorsanız lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin. Arkadaş grafiker değil ki tüm gün render alsın amaç sanırım oyun oynamak. M.2 SSD ile SATA SSD arasındaki tek fark hızı ama oyunda belli bile olmaz. Yani günü falan kurtarmaz.

Oyun için aşırı gereksiz bütçe dağılımını yapamıyorsanız lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin. Arkadaş grafiker değil ki tüm gün render alsın oyun oynamak istediğini belirtiyor. M.2 SSD ile SATA SSD arasındaki tek fark hızı ama oyunda belli bile olmaz. Yani günü falan kurtarmaz.

4500 TL oldu tam hala bir bahaneniz var o zaman kendiniz önerin beğenmiyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı