35.000 liraya 2000 model renault 19 Avrupa alınır mı?

Çok halksınız.2.el piyasası çok kötü durumda.İnsanlar pahallıya satınca kar ettiklerini düşünüyorlar ama bence kar falan yok ortada, bugün sattığın arabayı bir hafta sonra geri almak istesen çoktan fiyatı yukarı çıkmış oluyor .

Conta yakmış arabaya hiçbir zaman alım için yaklaşmayın hocam ayrıca tamirinde motor kontrol edildimi ne işlemler yapıldı belli değilse özellikle hiç yanaşmayın derim ayrıca çok pahalı 35bin o araba için.

Conta yakmış arabaya hiçbir zaman alım için yaklaşmayın hocam ayrıca tamirinde motor kontrol edildimi ne işlemler yapıldı belli değilse özellikle hiç yanaşmayın derim ayrıca çok pahalı 35bin o araba için.
Hocam piston içinde herhangi bir sorun yok üst kapak işlem gördü conta değişti .ustaya da sorduğumda bu arabaya 35 verilmez dedi adam açık açık.

Hocam bence verilmez. Toyota Corolla veya Megane 1 modelleri var. Bakabilirsiniz.

Hocam conta yakınca motor bloğunun bile yamulma riski var özellikle hondalarda çok görülür alüminyum blok kullanıldığı için çoğu modelinde ben baktım piyasaya 1.6 R19'lar maksimum o fiyat bir de sizin baktığınız conta yakmış kafadan 3-0 yani hiç girmeyin derim. Bu arada 42 binde isteyen var onlara bir şey demiyorum zaten :)

Geri
Yukarı