35.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

@Astiva @Artoria Pendragon STRIX'in diğer markalara göre fiyatı evet biraz yüksek ancak bunu gözetmeden iyi kalite malzemelerden üretilen bir cihaz diyebilir miyiz? Zephyrus daha iyi deyince aklım oraya kayıyor ister istemez. i7 13. nesil zephyrus bulsa aynı özellikle onu da tercih edebilirdim ancak bulamadım.

Değerli hocalarım, açıkçası son görüş istiyorum sizde sonrasında satın alacağım ikisinden birini.

@Astiva @Artoria Pendragon STRIX'in diğer markalara göre fiyatı evet biraz yüksek ancak bunu gözetmeden iyi kalite malzemelerden üretilen bir cihaz diyebilir miyiz? Zephyrus daha iyi deyince aklım oraya kayıyor ister istemez. i7 13. nesil Zephyrus bulsa aynı özellikle onu da tercih edebilirdim ancak bulamadım.

Değerli hocalarım, açıkçası son görüş istiyorum sizde sonrasında satın alacağım ikisinden birini.

Açıkçası o bütceye ben 4050 STRIX tercih etmezdim, tercihim bu olurdu.

STRIX aşırı bir kalite artışı sunmaDığı için biraz da tabii ki de. Eğer 2 modelin arasında kaldıysanız zaten farkları da belirttim, ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
@Astiva @Artoria Pendragon STRIX'in diğer markalara göre fiyatı evet biraz yüksek ancak bunu gözetmeden iyi kalite malzemelerden üretilen bir cihaz diyebilir miyiz? Zephyrus daha iyi deyince aklım oraya kayıyor ister istemez. i7 13. nesil Zephyrus bulsa aynı özellikle onu da tercih edebilirdim ancak bulamadım.

Bende o bütçede 4050 tercih etmem doğrusu. 3070 Ti Acer performans farkını hissettirir, biraz daha kaliteli olsun derseniz Gigabyte 3070 12700H bulunan modele bakılabilir.

@Astiva @Artoria Pendragon En son dedikleriniz arasından birine karar verip alacağım. İlginiz için teşekkür ederim. :)

@Astiva @Artoria Pendragon İyi geceler, hocam Strix G16 modelini satın aldım. Kısa süre içerisinde teslim edilecek ürün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk defa FreeDOS bir bilgisayara kurulum yapacağım. Bu videodaki gibi kurulum bu cihaz için uygun mudur, ekstra yapılması gereken bir şey var mı?

Benim farkettiğim sadece GeForce Experience'ın ekstra olarak videoda olmayıp kuracak olmam. Sizlerin de eklemek istediği bir şey var mı?

Up.
Garantisini onaylatmam için Asus'un sitesine mi girmem gerekiyor?

Geri
Yukarı