35-40 bin TL profesyonel stüdyo için sistem önerisi

Bütçe
40000

cube808

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba,
Pro stüdyo için sistem dizeceğim, sistemin işlemcisi i7 veya i9 14. nesil, DDR5 RAM ve anakart olması tercihim. Ekran kartının çok iyi olması tercihim değil çünkü video düzenleme veya ekran kartının iyi olmasını gerektiren herhangi bir şey yapmayacağım. Bütçem 35-40 bandında, i7 14700K için biraz araştırma yaptım fakat ısınma problemleri olduğunu gördüm, anakart için B760M serilerine baktım, RAM için en az 32 olması ve 5600-6000 MHz aralığında olması ilk tercihim. Bütün önerilere açığım yakın zamanda almam gerekiyor PC'yi.

ayrıca stüdyoda müzik yapılacak ve fl studio gibi programlar kullanılacak
Merhaba,
Pro stüdyo için sistem dizeceğim, sistemin işlemcisi i7 veya i9 14. nesil, DDR5 RAM ve anakart olması tercihim. Ekran kartının çok iyi olması tercihim değil çünkü video düzenleme veya ekran kartının iyi olmasını gerektiren herhangi bir şey yapmayacağım. Bütçem 35-40 bandında, i7 14700K için biraz araştırma yaptım fakat ısınma problemleri olduğunu gördüm, anakart için B760M serilerine baktım, RAM için en az 32 olması ve 5600-6000 MHz aralığında olması ilk tercihim. Bütün önerilere açığım yakın zamanda almam gerekiyor PC'yi.

Merhaba,

ayrıca stüdyoda müzik yapılacak ve fl studio gibi programlar kullanılacak
bütçeyı arttırman lazım. 40 a mümkün değil.

cpu

cpu soğutucu

anakart

gpu

ram

ssd

kasa

psu

40 bandında önerebileceğiniz sistem var mı acaba

işlemcinin ve ramlerin iyi olması yeter bana
bütçeyı arttırman lazım. 40 a mümkün değil.

cpu

cpu soğutucu

anakart

gpu

ram

ssd

kasa

psu

40 bandında önerebileceğiniz sistem var mı acaba?

İşlemcinin ve RAM'lerin iyi olması yeter bana

Yukarıdaki sıstem 45-46 falan tutuyor. Bence en mantıklı toplama sistem.
Hazır isterseniz.
RAM'ları +1932TL'ye 2x16 6000, anakartı B760M-V5, SSD YI1TB Kingston, ve en onemlısı soğutucuyu MSI MAG yapın. 43K tutacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı