35 kg dumbell seti vs Kreatin vs BCAA

UgurDur

Hectopat
Yer
Technopat Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selam, şu an 35kg dumbell seti, kreatin ve BCAA'dan birini alacak param var. Birini alırsam diğer ikisini alamayacağım. Sizce ne almalıyım?

Ağırlık çalışmadan sadece kreatin kullanmayı mı düşünüyorsunuz? Muhtemelen yeni başladınız ve bu seviyede hiçbir supplemente ihtiyacınız yok. Bütçenizi tavuk, yulaf gibi yiyeceklerde harcayın.

Arkadaşlar ufak bir işim çıktı cevaplarınız için teşekkür ederim. Spor ücretleri tavan yaptı ve 1 buçuk ay sonra spor üyeliğim bitiyor. Gitmeyi düşünmüyorum. Bütçe 300-500 arası değişiklik gösterebiliyor. Dumbell dediysem öyle profesyonel değil yani normal alacağım. Spora da yeni başladım daha.

Arkadaşlar ufak bir işim çıktı cevaplarınız için teşekkür ederim. Spor ücretleri tavan yaptı ve 1 buçuk ay sonra spor üyeliğim bitiyor. Gitmeyi düşünmüyorum. Bütçe 300-500 arası değişiklik gösterebiliyor. Dumbell dediysem öyle profesyonel değil yani normal alacağım. Spora da yeni başladım daha.

Hepsiburada'da 700TL'ye 85kg halter+dumbell seti vardı(kilosunu ayarlayabiliyorsun) 50-60 kilolukları senin bütçene göreydi bir bak istersen spora başladıktan sonra beslenmeye dikkat et supplemente ihtiyacın olmaz daha yeni başladığın için.

Geri
Yukarı