35 Mbps altyapı için ISS önerisi

ISS arayışında acele etmeyin. Apartmanda oturuyorsanız, komşulara danışın. Türkiye'de ISS firmaları genel olarak kötü. Hangi bölgeye iyi hizmet verdiklerini kullanan kişiler bilir. Komşulardan fikir alın.
Hocam çevrede bireysel olarak internet alan iki aile var. Komşu da Türk Telekom kullanıyor zaten. Bizim şu an için tek endişemiz bu kimlik kartı ile ilgili olay. Türk Telekom devletin bir şirketi olduğu için sıkıntı yok ama diğer sağlayıcılar bu güveni nasıl verebilir?

Hocam bizden kimlik fotokopisi veya WhatsApp üzerinden arkalı-önlü kimlik fotoğrafı atmamızı istiyorlar. Bu sıkıntılı değil mi sizce?
Hocam benden kimse whatsapp üzerinden bir şey istemedi kimlik fotokopisini sözleşmeyle beraber gönderirsiniz. Hatta benim kimliğe bile ihtiyacım olmadı. Sadece TC kimlik numaramı verdim.

Hocam Millenicom'a babam perşembe günü evrakları yollamış. Bu sabah itibari ile Türk Telekom aboneliğimiz iptal olmuş. Millenicom'u aradığımda modem kurulum kaydımın alındığını söylüyor ama kaç saattir ne arayan ne soran var. Sizle ne kadar sürede iletişime geçmişlerdi?
*Ekleme
Ayrıca onların modem kurulumu dediği olayın da nasıl yapıldığını biliyorum ayrıca internette bununla ilgili videolar da var(örnek1). Sizce aramalarını bekleyeyim mi yoksa zaten verdikleri kullanıcı adı ve şifre ile kendim yapayım mı bir sorun olur mu?
*Güncelleme
Arkadaşlar an itibari ile Millenicom'a geçmiş bulunmaktayız. Sağ olsun güzel ilgilendiler telefonda. Tek sıkıntı hızım eski değerler ile aynı. Müşteri hizmetlerindeki kişi bunun yeni IP alınmasından kaynaklı olduğunu, kullandıkça açılacağını söyledi. İnşallah öyle olur. Tekrardan hepinize bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim iyi forumlar dilerim.
1618146433799.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı