35 Mbps altyapı için ISS önerisi

Paul Walkers

Hectopat
Evet arkadaşlar, Netspeed kullanıyordum zam geldi ve yeni internet almaya karar verdik. Bu arada müthiş internet, öneririm. Soruma gelecek olursak, ne önerirsiniz? Taahhütlü taahhütsüz fark etmez. Altyapım 35 download, 7 upload destekliyor. Önerinizi bekliyorum :).

Evet arkadaşlar, Netspeed kullanıyordum zam geldi ve yeni internet almaya karar verdik. Bu arada müthiş internet, öneririm. Soruma gelecek olursak, ne önerirsiniz? Taahhütlü taahhütsüz fark etmez. Altyapım 35 download, 7 upload destekliyor. Önerinizi bekliyorum :).
Hocam benim önerim, sizin için sıkıntı olmazsa bir süre daha Netspeed kullanmaya devam etmeniz. Ben de sizin gibi aynı hızları alıyorum ve Netspeed kullanıyorum. Türkiye'de artık zam gelmeyen bir şey kalmadı. Netspeed iyi bile dayandı benim fikrimce. Ben Türk Telekom'dan geçiş yaptım ve baya kötüydü. Şu an taahhütlü kullanmak daha avantajlı gibi. Karar sizin.

Millenicom kullanıyorum 44 Mbps altyapıda memnunum. Ama sonuç olarak hepsi Türk Telekom altyapısını kullanıyor hangi sağlayıcıyı önerirsek önerelim altyapın kötüyse bir fayda etmez.

Hocam memnun musunuz peki?

Bakabilirsiniz.

Hocam altyapım gayet iyi sadece güvenilir ve işini iyi yapan bir firma arıyorum.

Hocam güvenilir ve işini iyi bilen kurumsal firmadır kendileri. Zaten asıl işleri veri merkezi diyebilirim. Sistemhost.com llc şirket.🙂
Discord topluluğuda mevcut.

Millenicom kullanıyorum 44 Mbps altyapıda memnunum. Ama sonuç olarak hepsi Türk Telekom altyapısını kullanıyor hangi sağlayıcıyı önerirsek önerelim altyapın kötüyse bir fayda etmez.

Bende kullanıyorum + Türk Telekom dahil.
Millenicom 100Mbps fiber 280TL'ni ne dedi Haziran'da çıkacağım.

Merhaba, hocam 2009 yıldır fixnet firması var kendileri bu işte profesyoneller. Yurt dışı en düşük gecikme sunan firmadan. Kapasite sorunu yok akşamları hız düşmesi olmaz. Aboneleri %100 cgnata tutmuyor.

Hocam LoL gibi oyunlarda ping değerleri nasıl acaba?

Yurt içi trafiği yüksek oranla Türk Telekom olduğu için mevcut firmanız la birebir yakın değerler oluyor fakat fixnet yurt dışı daha önceliği olduğu için hem merkezi Edirne olduğu için. Trafik Edirne'de toplanıyor. Yani örnek Kocaeli abonesi Edirne İstanbul yapıyor. 4-5 ping fazla alırsınız. @Prism abone sorabilrisiniz. Aynı zamanda yurt dışı en düşük gecikme sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı