350.000-400.000 TL Araba önerisi

Mazda MX5
Bu araba hakkında biraz araştırma yapın, yol testleri, kullanıcı deneyimlerini inceleyin.

Hocam CLS' ler çok sağlam araba. Motor bölümü mezunuyum. Mercedes -Benz yetkili servisinde mekanikerdim. Bakımları zamanında yapıldıysa, hiç bir sıkıntı olmaz. Fakat bu tür araçların parçaları çok pahalı oluyor bilginize. Örnek 2 yıl önce E serisi yeni model bir aracın tek farı 5 bin TL'di.
Hocam kasko olacak.

Bu arabayı gerçekten çok beğendim. Eğer alırsam ilk işim direk kaplamasını sökmek olacak.

Sedan istiyorum.

Ya hocam, biliyorum marka olsun istiyorsunuz ama saçmalık gerçekten. 166.000'de arabaya 400 veriyorsunuz ve daha masrafınız var. Benim düşüncem sırf Mercedes ya da BMW'ye bineceksiniz diye bom boş bir arabaya binmemek. Giderim ağzına kadar dolu yeni kasa pegeout 508 alırım. Adam gibi arabaya binmiş olurum. Yani dolu bir Mercedes ve BMW bulabiliyorsanız lafım yok ama çok zor şu anki piyasada.
Not: Bunu CLS için demedim genel olarak bir yorumdu. CLS'ye can feda. Ancak dediğiniz ilanda ki CLS'ye asla o kadar para vermem.

Çomar kız mıknatısı olur bu en fazla. Afedersin fuhuş baronu arabasına benziyor.

@326001

Hocam rengi hakikaten baya cıvık. Ben alırsam direk adam akıllı kırmızıya kaplatacağım.
Ya hocam, biliyorum marka olsun istiyorsunuz ama saçmalık gerçekten. 166.000'de arabaya 400 veriyorsunuz ve daha masrafınız var. Benim düşüncem sırf Mercedes ya da BMW'ye bineceksiniz diye bom boş bir arabaya binmemek. Giderim ağzına kadar dolu yeni kasa pegeout 508 alırım. Adam gibi arabaya binmiş olurum. Yani dolu bir Mercedes ve BMW bulabiliyorsanız lafım yok ama çok zor şu anki piyasada.
Not: Bunu CLS için demedim genel olarak bir yorumdu. CLS'ye can feda. Ancak dediğiniz ilanda ki CLS'ye asla o kadar para vermem.
Hocam boş dediğiniz araba CLS. Yani haklısınız ama ben Mercedes tercih etmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı