350.000-400.000 TL Araba önerisi

Bilmem dikkate alır mısınız tavsiyemi ama BMW E60 M5 harika bir araç bence. Gerek atmosferik motoru gerek sesi gerek gücü olsun. Hep hayalim olan bir araç. Performanslı sedan isterseniz bakabilirsiniz.
Hocam belki inanmayacaksınız ama ailecek kaza yaptık. Yaptığımız araba da F10 BMW M5 yani m5 HİÇ düşünmüyorum.

Ben senin yerinde olsam o paraya her türlü sıfır araç alırdım Mercedes, BMW, Audi gibi araçlar yerine dolu dolu golf, leon gibi araçların sıfırları alınabilir ve hem yaşına daha uygun olur.

Ben senin yerinde olsam o paraya her türlü sıfır araç alırdım Mercedes, BMW, Audi gibi araçlar yerine dolu dolu golf, leon gibi araçların sıfırları alınabilir ve hem yaşına daha uygun olur.
Sıfır araçların fiyatları inanılmaz yüksek. 400.000TL bütçem olsa Golf, Leon gibi arabaların yüzüne bile bakmazdım, üzerinize alınmayın.

Mercedes'in dizel motorunu Renault üretiyor. Benim tavsiyem Volkswagen passat r-line olacaktır.
Sadece 1.6 vb. düşük hacimli motorlarda geçerli bir durum. Passat da iyi bir araba değil.
En son 3 sene önce kendi aracımı satarken ikinci el piyasasına bakıyordum da ne hale gelmiş. 350-400 bin liraya Lamborghini Gallardo alınıyordu şimdi en ucuzu 1 milyon olmuş.
WRX STI 2007 kasa 100-130 bin civarına çok rahat bulunabiliyordu. Şimdi temizi 400'e dayandı.

Hocam babamla biraz önce konuştum ve bana bir teklifi var. Sizce kabul etmeli miyim. Babam beygiri yüksek araba almamı istemiyor ailecek 560 beygirlik araba ile kaza yaptığımız için. Babamın teklifi şu E250 2015-16 almam. Mercedes - Benz / E Serisi / E 250 / EditionE / MMGMEGA MOTORS DAN MERCEDES E250 EDİTİON E ÖZEL SİPARİŞ BAYİ sahibinden.comda - 806507122
Fiyatı dert etme diyor. Tek istediği hızlı bir araba almamam. Sizce bu arabayı almalı mıyım? Arabayı aldığım gibi E63 tampon takarım orası ayrı :D

R line modeli 2.0 motora sahip. Tam emin değilim ama 240 HP gücü vardı. Passat gayette iyi bir araç. Zaten Vw'nin binek araç olarak Almanya'da ürettiği iki aracı var. Biri passat, diğeri ise golf.

260HP, 540NM tork. 5-6sn 0-100 süresi. Beygiri düşük göründüğü için @326001 babanız almanıza izin verebilir.

Passat kötü bir araç. Sürüş zevki yok. R-Line da kozmetik paketten fazlası değil.

Geri
Yukarı