350.000-400.000 TL Araba Önerisi

Artık yeter ama. Boş boş araba önerip mesaj kasıyorsun. Ya bir mesajda öner. Ya da yazma.
Attığın arabalar aşırı saçma. Köye gideceğim diyor, airli 3.20 atıyorsun. Az yaksın diyor 3.0 Amarok atıyorsun. @Mert_ KOÇAK

Az yaksın diyor 280 HP atıyorsun.
Aile arabası kıvamında değil. 4 kapı fakat hacimi az. Aile arabası değil yani.
Usta sen o Alfa Romeo'nun içine binsen bir daha inemezsin. + Adama boş boş araba gönderip mesaj kasıyorsun diyorsun kendin mesaj kasıyorsun. 😂
En azından adam araba öneriyor. 🙂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şunun sesini de fulleyeceksin varya.

Usta sen o Alfa Romeo'nun içine binsen bir daha inemezsin. + Adama boş boş araba gönderip mesaj kasıyorsun diyorsun kendin mesaj kasıyorsun. 😂
En azından adam araba öneriyor. 🙂
Nerede mesaj kasıyorum? Bir mesajda tüm arabaları öneriyorum. Onun gibi teker teker mi yazıyorum?

Boş araba önerenleri uyarmak mesaj kasmak oldu. Bunu 100 mesajlı bir üye söylüyor.

@Birisi42 Superb al keyfine bak.

Nerede mesaj kasıyorum? Bir mesajda tüm arabaları öneriyorum. Onun gibi teker teker mi yazıyorum?
Bende bu varken Alfa Romeo'ya bakmam merak etme ;)
boş araba önerenleri uyarmak mesaj kasmak oldu. Bunu 100 mesajlı bir üye söylüyor.

@Birisi42 SuperB al keyfine bak.

E hocam bende F10 önerdim.

Bende bu varken Alfa Romeo'ya bakmam merak etme ;)
Boş araba önerenleri uyarmak mesaj kasmak oldu. Bunu 100 mesajlı bir üye söylüyor.

@Birisi42 Superb al keyfine bak.
Hocam ben de aynen SubepB düşünüyorum.

E işte önerme sıkıntı o. Çok masraflı. Bunu ve Mercedes'i satıp 0 alma peşindeyim.
O attığın 140.000 kilometreydi. Yani 0 alabilecekken F10 önerilmez, alınmaz bana göre :)

Vallahi hocam ben civic kullandığım için tam hakim değilim :D kusura bakmayın.

Vallahi hocam ben civic kullandığım için tam hakim değilim :D kusura bakmayın.
Bunu en sonda sattım kurtuldum öyle diyeyim. Benimki 100.000 kilometre bile değildi.
Çok masraflı. Premium araçların masrafı çok oluyor. Satmadan 2 ay önceki servis faturasını atsam şaşırırsın. Parçaları pahalı, devamlı arıza çıkaran bir araç. Karteri delindi 2 ay önce. Tahrik arızası falan verdi. Zor ve masraflı iş. Ben gencim altımda bir tane daha araba ya da ailemin arabası var fakat bu arkadaşların tek arabası olacak. Serviste 10 gün yatması 10 gün arabasızlık demek.

Bunu en sonda sattım kurtuldum öyle diyeyim. Benimki 100.000 kilometre bile değildi.
Çok masraflı. Premium araçların masrafı çok oluyor. Satmadan 2 ay önceki servis faturasını atsam şaşırırsın. Parçaları pahalı, devamlı arıza çıkaran bir araç. Karteri delindi 2 ay önce. Tahrik arızası falan verdi. Zor ve masraflı iş. Ben gencim altımda bir tane daha araba ya da ailemin arabası var fakat bu arkadaşların tek arabası olacak. Serviste 10 gün yatması 10 gün arabasızlık demek.

Haklısınız hocam, hem sıfır hem az yakıyor bu SuperB hem de şekli var bir ortama girdiğinde :) . Opsiyonları da her türlü tatmin edecektir sonuçta hayalet gösterge, cam tavan, koltuk ısıtma vs var gayet güzel araç :)

Yeni konular

Geri
Yukarı