350 TL bütçe ile Tronsmart Sono almak mantıklı mı?

İdris Usta

Hectopat
Yer
Vergiye
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayar için kulaklık almak istiyorum, bütçem başlıkta yazdığı gibi 350 TL. Benim için en önemli iki kriter rahatlık ve mikrofon. CH321 modeli benim için çok uygun ama bir türlü stoklara girmiyor. Cooler Master Türkiye Facebook sayfasına mesaj attım ne zaman stoklara girer öğrenmek için fakat 2 gündür cevap yok. İnternette İtopya dışında satan başka site de bulamadım. Bu seviyelerdeki diğer kulaklıklar da beni pek tatmin etmedi. Transmart sono forumda çok öneriliyor ve mikrofonu benim için yeterli gibi geldi, 100 TL cebimde kalacak hem de. Çok fark olur mu CH321 ile, siz ne düşünüyorsunuz? CH321 stoklarıyla ilgili bilgisi olan varsa da belirtirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurtdışından alma imkanınız var mı?

Varsa kupon kardeşliğiyle şunu almanızı tavsiye ederim kesinlikle.

Yurtdışından alma imkanınız var mı?

Varsa kupon kardeşliğiyle şunu almanızı tavsiye ederim kesinlikle.
Hocam beklemekten sıkıldım ya :(

Hocam bu kulaklığı da gördüm fakat kullanan birisi var mı ve öneriyor mu hiç göremedim. Sadece internetten görebildiğim teknik bilgiler ve fiyat bilgisi var. Bir de CH321 ile arasında beklemeye değecek fark varsa beklesem mi emin olamadım şimdi :(

Çok beklemiyorsunuz, ben aldım 10 gün içerisinde -bugün- elime geldi. Yakında HS35 ile karşılaştırma yapacağım, şu an çok memnunum. Kesinlikle E900 Pro taraftarıyım.
Vergi, 24 TL geldi değil mi? Ayrıca 240 TL çok uygun fiyat bence o kulaklık için.

Cloud 2 rakibi bir kulaklığa 3/1 fiyatına almak neredeyse çok kârlı bence. En güzel yanı da ses kartı olması. :D

Vergi, 24 TL geldi değil mi? Ayrıca 240 TL çok uygun fiyat bence o kulaklık için.

Cloud 2 rakibi bir kulaklığa 3/1 fiyatına almak neredeyse çok kârlı bence. En güzel yanı da ses kartı olması. :D
Vergisi kargosu dahil 230 TL ödedim. O fiyata alınabilecek en iyi kulaklık, zaten sizin önerinizle almıştım sağ olun. Ses kalitesiydi mikrofon kalitesiydi derken parasını sonuna kadar hak eden bir kulaklık. Evet, 23,60 kuruş geldi. Hatta kapıya gelen kurye 21 TL dedi fakat 23 olması lâzım diyince pardon öyleymiş dedi :) Ses kartı farkını anlayamadım, anakartım pek iyi olmamasına karşın jak ile bağlayınca da pek bir fark hissetmedim. Daha sabah geldi, belki incelemek için yeterli fırsatım olmamıştır.

Bu arada anakartınız iyiyse Mpow Air SE alabilirsiniz.

Vergisi kargosu dahil 230 TL ödedim. O fiyata alınabilecek en iyi kulaklık, zaten sizin önerinizle almıştım sağ olun. Ses kalitesiydi mikrofon kalitesiydi derken parasını sonuna kadar hak eden bir kulaklık. Evet, 23,60 kuruş geldi. Hatta kapıya gelen kurye 21 TL dedi fakat 23 olması lâzım diyince pardon öyleymiş dedi :) Ses kartı farkını anlayamadım, anakartım pek iyi olmamasına karşın jak ile bağlayınca da pek bir fark hissetmedim. Daha sabah geldi, belki incelemek için yeterli fırsatım olmamıştır.
Yazılımını yüklediniz mi? Bu kadar temiz ses veren mikrofonu az gördüm ben bu arada. :D

Fakat oynuyor diye çok uğraşmayın, bazıları kırmış mikrofonu.

Bu arada anakartınız iyiyse Mpow Air SE alabilirsiniz.

Yazılımını yüklediniz mi? Bu kadar temiz ses veren mikrofonu az gördüm ben bu arada. :D

Yükledim. Mikrofonu çok beğendim, HS35'inkine sünger takınca kaliteli olduğunu savunuyordum fakat bunun mikrofonu bambaşka bir şeymiş :) Tek beğenmediğim yanı aşırı hassas, klavye seslerini bile çok rahat alıyor. Bana göre olumsuz bir özellik fakat olumlu sayacaklar vardır elbet.
Tek korktuğum nokta da oydu, sipariş ettikten 3 gün sonra @TÇB Drop Plus'ta sorun yaşayanları listeleyince 30 kişi falan vardı galiba :) Herkes mikrofon, dip ses gibi sorunlardan muzdarip gözüküyordu. Şu an hiçbir sorun yaşamıyorum, öyle gitmesi ümidiyle.

Geri
Yukarı